Karol Linetty, „La Gazzetta dello Sport”

Autor: East News Karol Linetty zarabia według „La Gazzetta dello Sport” 500 tys. euro

Karol Linetty nie zatrzymuje się! Kolejny gol Polaka [WIDEO]

2017-10-29 17:05

Coraz więcej powodów do zadowolenia mamy z polskiego tercetu występującego w Sampdorii Genua. W ostatnich spotkaniach to przede wszystkim Karol Linetty i Dawid Kownacki dawali bramki swojej drużynie. Pomocnik reprezentacji Polski nie zwalnia tempa i w sobotnim meczu przeciwko Chievo zdobył swoją kolejną bramkę w rozgrywkach Serie A!

Karol Linetty w ostatnich spotkaniach wchodził przede wszystkim z ławki rezerwowych. Mimo tego, że grał mniej minut, zbierał dobre recenzje. W dodatku w meczach z Crotone oraz Atalantą Bergamo zdobywał po golu. W sobotniej potyczce z Chievo Werona, były zawodnik Lecha Poznań wyszedł w podstawowym składzie i bardzo szybko odpłacił się za zaufanie trenera. Już w dwudziestej minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Sampdoria wygryła z Chievo aż 4:1 i umocniła się na szóstej pozycji w tabeli Seria A. Bartosz Bereszyński i Dawid Kownacki nie pojawili się na placu gry.

Zobacz: Kolejny gol Dawida Kownackiego. Polak rozstrzelał się w Sampdorii [WIDEO]

Przeczytaj: Karol Linetty i Dawid Kownacki strzelili po golu! Sampdoria gromi! [WIDEO]

Sprawdź: Karol Linetty zachwycił Włochów! Cudowne trafienie Polaka! [WIDEO]