Cezary Kucharski

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Cezary Kucharski

szybka odpowiedź

Kucharski błyskawicznie ripostuje przyjaciela Lewandowskiego. Ostre przepychanki w mediach

2023-05-11 7:27

Konflikt między Robertem Lewandowskim a Cezarym Kucharskim trwa i nie wygląda na to, aby miał się zakończyć. Jakby mało było sporu sądowego między byłymi współpracownikami, to w ostatnim czasie Kucharski mocno atakuje piłkarza wypowiedziami w mediach, a w odpowiedzi wypowiadają się ludzie z otoczenia piłkarza. Teraz Kucharski postanowił odpowiedzieć na słowa Tomasza Zawiślaka, który uderzył w Kucharskiego w rozmowie z „Radiem Zet”.

Konflikt Lewandowskiego z jego byłym agentem trwa już od lat, a niedawno sprawa przeniosła się na salę sądową. Cezary Kucharski jest oskarżony przez Roberta Lewandowskiego o szantaż, a dowodem na to mają być rozmowy nagrane przez piłkarza. Zdaniem byłego piłkarza Legii nagrania, które przedstawił Lewandowski, są spreparowane i to jedna z jego linii obrony. Ale konflikt nie trwa tylko w sferze sądowej rozprawy. Kucharski po tym, jak wrócił do zdrowia po groźnej chorobie, postanowił mocno uderzyć w Lewandowskiego w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”. Teraz co chwila możemy usłyszeć kolejne ataki to z jednej, to z drugiej strony. Były agent Lewandowskiego mocno wypowiedział się m.in. na temat Tomasza Zawiślaka, a po jego odpowiedzi, szybko zripostował przyjaciela Lewandowskiego.

Kucharski od razu odpowiada Zawiślakowi

Ten wątek rozpoczął się znów od „ciosu” jaki wyprowadził Kucharski, który blokował wiele pomysłów Tomasza Zawiślaka, a określił je mianem „beznadziejnie głupich”. Przyjaciel Lewandowskiego poczuł się urażony i w rozmowie z „Radiem Zet” odbił piłeczkę stwierdzając, że Kucharski z kolei chciał, aby piłkarz reklamował... kabanosy.

Były reprezentant Polski nie czekał długo z odpowiedzią. Zaprzeczył słowom Zawiślaka i wyliczył swojego zasługi dla Lewandowskiego w krótkim wpisie w mediach społecznościowych. – Na pewno nie namawiałem Roberta Lewandowskiego na reklamę kabanosów (Zawiślak zmyśla), ale pamiętam, że podpisałem z: Nike, Coca-Cola, EA, Panasonic, Gilette, Head&Shoulders, T-mobile a poza tym kluczowe z Lechem, BVB i Bayernem – napisał na Twitterze Kucharski.

Adwokaci Cezarego Kucharskiego o procesie z Robertem Lewandowskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze