Maciej Rybus

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Maciej Rybus

Maciej Rybus wykorzystany do wulgarnej propagandy Rosjan. Wypomnieli mu jego słowa i atakują, żałosne

2022-04-05 14:39

Maciej Rybus nie ma łatwego życia w Rosji. Piłkarz reprezentacji Polski pozostał w Rosji ze względu na swoją rodzinę i musi mierzyć się z przytykami rosyjskich mediów. Ostatnimi czasy, były gracz Legii i Lyon został poproszony o jednego z dziennikarzy, aby wesprzeć mentalnie kibiców reprezentacji Rosji w tym trudnym czasie. Zawodnik odmówił i stał się obiektem ataków medialnych.

Maciej Rybus ma dość duże problemy w Rosji. Po tym, jak reprezentant Polski pozostał w drużynie Lokomotivu Moskwa, raz co raz pada ofiarą rosyjskiej propagandy medialnej, która miesza go z błotem. Ostatnimi czasy piłkarz został poproszony o to, aby wesprzeć rosyjskich kibiców w trudnych czasach wyrzucenia ze światowego futbolu. 

Żona Marcina Możdżonka zerknęła, co robi mąż tuż przed snem i zamilkła. Nic już nie będzie takie samo

Maciej Rybus ofiarą rosyjskich mediów. Padają obraźliwe słowa

Po tym, jak Polska opowiedziała się za brakiem Rosji na mistrzostwach świata w Katarze, Polscy piłkarze w Rosji spotkali się z dość dużą lawiną hejtu. Ucierpiał, chociażby Grzegorz Krychowiak, który rozpętał bunt w szatni Krasnodaru, co zaowocowało jego przenosinami na zasadach wypożyczenia do AEK Ateny. Ofiarą został także Maciej Rybus, który pozostaje zawodnikiem Lokomotivu i ostatnimi czasy został zagadnięty przez znanego w Rosji dziennikarza, Andrieja Pankowa, aby wspomógł dobrym słowym rosyjskich kibiców, którzy nie zobaczą "Sbornej" na mistrzostwach świata, ani swoich drużyn w europejskich pucharach. Polak odmówił i rozpętało się piekło.

Adamek szokująco o Bidenie! "Trump miał dobre relacje z Putinem" [TYLKO U NAS]

Rybus padł ofiarą propagandy. Jego zachowanie obiegło Rosję

Sprzeciw Rybusa względem gestu solidarności dla rosyjskich kibiców obiegł całą Rosję, a medialną burzę z udziałem obrońcy rozpoczął portal "Euro-football.ru,", implikując, że za gestem Rybusa stoją polskie władze.

- To tylko pokazuje, jak dużą presję na reprezentantów kraju nakładają najbardziej wolne i otwarte społeczeństwa na świecie - atakują Polskę i Macieja Rybusa rosyjskie media.

Sonda
Czy Maciej Rybus powinien opuścić Rosję?
Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze