Autor: EASTNEWS, x.com

Co za kiks!

Nieprawdopodobne pudło reprezentanta Polski. Nie trafił do pustej bramki, wręcz niemożliwie! [WIDEO]

2024-09-29 21:47

Ten mecz Sebastian Szymański zapamięta na długo, i to nie pozytywnie. 25-letniemu reprezentantowi Polski przydarzył się niesamowity kiks, kto wie, czy nie największy w karierze. Miało to miejsce w wyjazdowym meczu ligowym Fenerbahce z Antalyasporem.

Od początku zespół Fenerbahce zaatakował z dużym impetem. W 2. minucie koledzy Polaka przeprowadzili dobrą akcję, a piłka trochę przypadkowo znalazła się pod nogami Szymańskiego metr przed bramką. Polski pomocnik miał ją na prawej, czyli gorszej swojej nodze. Ale i to nie usprawiedliwia go, że zagrał tak nieudolnie i nie potrafił skierować do bramki. Jeden z obrońców Antalaysporu zablokował piłkę przed linią bramkową, a drugi wybił w pole.

Co dalej z Cristiano Ronaldo? Rozmowy rozpoczęte, nowe informacje dotyczące gwiazdora

Na szczęście dla Polaka, jego koledzy byli bardziej skuteczni w tym meczu. Dusan Tadić w 63. min strzelił pierwszego gola, a w 81. min padła druga bramka po samobójczym trafieniu Thalissona Kelvena. Drużyna Polaka prowadzona przez słynnego Jose Mourinho wygrała 2:0 i jest wiceliderem tabeli ze stratą trzech punktów do Galatasaray. Szymański został zmieniony w 84. min przez Merta Yandasa. W zespole gospodarzy wystąpił pomocnik, niespełna 22-letni Jakub Kałuziński, który pojawiał się na murawie w 74 minucie. Szymański w dotychczasowych siedmiu meczach ligowych tego sezonu nie strzelił jeszcze gola, a zaliczył jedną asystę. Jedyne trafienie zanotował w meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów swojej drużyny.

Udany debiut nowego trenera Miedziowych. Gol w doliczonym czasie rozstrzygnął o losach meczu [WIDEO]