Spadniecie z krzeseł, gdy dowiecie się, ile trzeba zapłacić za danie w restauracji Lewandowskiego. Nie każdy sobie na to pozwoli

2022-06-23 13:56
Robert Lewandowski, restauracja Nine's
Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski, restauracja Nine's

Robert Lewandowski to nie tylko wybitny piłkarz, ale również osoba, która potrafi rozkręcać kolejne inicjatywy. Jedną z nich jest restauracja w centrum Warszawy. Lokal o nazwie Nine's to nie lada gratka dla fanów sportu i dobrej kuchni. W restauracji obie te rzeczy można bowiem połączyć. W menu znalazła się propozycja sezonowych dań, ale jedno z nich robi ogromne wrażenie z powodu ceny.

Robert Lewandowski nie zamierza ograniczać się jedynie do piłki nożnej. Choć dzięki swoim świetnym umiejętnościom oraz wybitnej postawie na boisku zarabia miliony euro rocznie, stara się rozwijać również w innych dziedzinach. Już niejednokrotnie można było usłyszeć o kolejnych inicjatywach Lewandowskiego, które dotyczą wielu gałęzi biznesu.

Robert Lewandowski dostał specjalne zapewnienie od Barcelony? Zagadkowa wypowiedź

Cena dania w restauracji Lewandowskiego zwala z nóg. Ale kwota!

Od pewnego czasu kibice mogą odwiedzać lokal Roberta Lewandowskiego. Restauracja Nine's znajdująca się w Browarach Warszawskich funkcjonuje od dłuższego czasu i przyciąga miłośników oryginalnej kuchni oraz sportu. Bo w lokalu można zarówno dobrze zjeść, jak i obejrzeć widowisko sportowe na wielu ekranach umieszczonych w restauracji.

Nie uwierzycie, ile trzeba zapłacić za wodę w restauracji u Lewandowskiego. Będziecie zadziwieni, mamy dokładne menu

Tyle trzeba zapłacić za jedno danie w restauracji Lewandowskiego

Dania serwowane w lokalu są przeróżne. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo są posiłki, które można określić mianem "dietetycznych", ale są i nieco bardziej kaloryczne propozycje. Szefowie kuchni wychodzą jednak na przeciw oczekiwaniom klientów i stworzyli specjalne sezonowe menu, opierające się przede wszystkim na szparagach.

Jednym z dań jest rostbef na szparagach. W zestawie znajdziemy 250g steku, ziemniak z grilla, masło wasabi, szparagi, sos holenderski i kukurydzę. Problem dla niektórych może stanowić jednak cena. Bo za jedną porcję trzeba zapłacić 98,90 zł. W czasach wysokiej inflacji i powszechnej drożyzny, nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na wybór takiej pozycji. Nie zmienia to faktu, że znajdą się również tacy, którzy z chęcią sprawdzą smak tego konkretnego dania.

Restauracja Lewandowskiego
Autor: nines.com.pl
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze