Ale historia!

Tajemnica ślubu Roberta Lewandowskiego ujrzała światło dzienne. Wcześniej się o tym nie mówiło! Zaskakujące

2022-10-13 10:08

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska to historia przepięknej, prawdziwej miłości. Od kilku lat są już po ślubie, przez wiele lat związku przeszli wspólnie naprawdę wiele. Cała Polska żyła ich ślubem, a kibice byli żywo zainteresowani informacjami na temat tego, kiedy powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Tajemnica ich ślubu ujrzy światło dzienne w nowej książce wydawnictwa „SQN”. Chodzi o autobiografię Sławomira Peszki „Peszkografia”.

Sławomir Peszko to jeden z najlepszych przyjaciół Roberta i Ani Lewandowskich. Piłkarze znają się od dawna, jeszcze z czasów gry w Lechu Poznań. Kumple z boiska i spoza niego musieli razem celebrować wyjątkowy dzień, jakim był ślub kapitana reprezentacji Polski. W swojej książce „Peszkografia” były kadrowicz postanowił ujawnić, jak wyglądał wieczór kawalerski naszego zawodnika. To historia niczym z filmu. Paparazzi, próba zatrzymania fotoreporterów przez ochroniarza, impreza jak z „Kac Vegas”. W autobiografii będzie można przeczytać także co nieco o ślubie Polaka.

Tajemnica ślubu Lewandowskiego wyszła na jaw. Tak to wyglądało na miejscu

Peszko zdradził, że zawodnicy nie mogli poszaleć podczas wieczoru kawalerskiego, ponieważ cały czas pilnowali ich paparazzi. Ostatecznie wylądowali w jednym z klubów i mieli wzbudzać naprawdę duże poruszenie. - Co prawda bawiliśmy się świetnie, ale Robert nie mógł poszaleć tak, jakby chciał. Mieliśmy świadomość, że jesteśmy obserwowani, nawet gdy płynęliśmy jachtem z Cannes do Saint-Tropez. Zdjęcia robiono nam na plaży, na mieście… - czytamy w „Peszkografii”.

Kulisy wieczoru kawalerskiego Lewandowskiego! To była dobra impreza

Piłkarz nie krył się z tym, że poszaleć udało się dopiero podczas samego ślubu. - Nadrobiliśmy dopiero na weselu, które „Lewy” z Anią zorganizowali w Trębkach Nowych. Co jednak wydarzyło się w Trębkach, pozostanie w Trębkach – pisze tajemniczo Peszko w swojej autobiografii.

Jak wyglądał ślub Roberta i Ani Lewandowskich? Sprawdź w galerii poniżej!

Ślub Roberta i Ani Lewandowskich. Kiedy się odbył?

Anna Lewandowska (wtedy jeszcze Stachurska) wyszła za Roberta Lewandowskiego 22 czerwca 2013 roku. Uroczysta ceremonia miała miejsce w Serocku, w kościele świętej Anny około 50 kilometrów od Warszawy. Od tego czasu na świat przyszła dwójka ich dzieci.

Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze