Ważny moment w życiu reprezentanta Polski. Przemysław Płacheta może liczyć na wsparcie pięknej sympatii

2021-10-11 20:58
Alexandra Łodoba, Przemysław Płacheta
Autor: Instagram/ alexx.loboda Alexandra Łodoba, Przemysław Płacheta

W poprzednim sezonie Przemysław Płacheta z Norwich City wywalczył awans do Premier League. Na razie jeszcze nie miał okazji zadebiutować w angielskiej elicie. Z reprezentacją Polski pojechał za to na EURO. Teraz wrócił do kadry i wystąpił w meczu z San Marino w eliminacjach mistrzostw świata. Czy zagra także z Albanią? Płacheta może liczyć na wsparcie ze strony pięknej sympatii. Para obchodzi właśnie ważny moment.

Ostatnio o piłkarzu kadry było cicho. W tym sezonie jeszcze nie miał okazji zagrać w lidze angielskiej. Jednak trener Paulo Sousa nie zapomniał o skrzydłowym Norwich City. Powołał zawodnika do reprezentacji Polski na mecze z San Marino i Albanią w eliminacjach MŚ 2022. Płacheta dostał szansę w starciu z tym pierwszym z rywali i wypracował gola, którego strzelił Karol Świderski. Czy teraz Płacheta zagra z Albanią w Tiranie? Prywatnie kadrowicz jest związany z Aleksandrą Łobodą. Parą są już od pięciu lat. Dziś przypada rocznica ich związku, o czym poinformowali w mediach społecznościowych zamieszczając wspólne zdjęcie. - Zaczęliśmy być ze sobą jeszcze, kiedy byłem w RB Lipsk, także naprawdę dużo przeszliśmy. Od dawna mieszkamy razem i uznaliśmy, że trzeba zrobić kolejny krok. Ślub planujemy za półtora roku. Życie prywatne ma również duży wpływ na to, co później prezentuje się na boisku, dlatego cieszę się, że tak mi się poukładało - powiedział Płacheta pod koniec ubiegłego roku w rozmowie z "Super Expressem".

Albania – Polska. Niezwykły widok z hotelu Polaków. Wierzący będą oczarowani [Korespondencja z Tirany]

Tworzą udany związek. Najlepszym dowodem są wpisy piłkarza. W ubiegłym roku z okazji urodzin sympatii Płacheta zamieścił m.in. taki romantyczny wpis: - Ta piękna kobitka obchodzi dziś urodziny. Kochanie na początek chciałbym napisać Tobie kilka słów, które ci się należą! Bardzo podziwiam cię za twoja ciężką pracę jaką wkładasz w nasze i osobiste życie, jestem dumny, że mam taką inteligentną, pracowitą zarazem piękną kobietę! A więc czego chciałbym ci życzyć?! Zdrowia i żebyś nigdy nie traciła wiary w siebie, bo wtedy osiągasz wszystko czego sobie zapragniesz. Spełnienia wszystkich marzeń! 100 lat 100 lat - pisał wtedy kadrowicz.

Albania – Polska. Reprezentacja Polski już w Tiranie. Ogień w oczach Lewandowskiego

Sonda
Kto wygra mecz Albania - Polska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze