Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny walnął prosto z mostu! Bramkarz reprezentacji Polski celnie odpowiedział na krytykę, nie gryzł się w język

2022-07-18 10:35

Wojciech Szczęsny bez dwóch zdań zalicza się do grona reprezentantów Polski, którzy mają zarówno sporą ilość fanów, jak również przeciwników. Podczas wielkich imprez, na których pojawiała się reprezentacji Polski w ostatnich latach, nie wszystko wychodziło bramkarzowi, przez co spotkał się on z ogromną falą krytyki. Teraz Wojciech Szczęsny miał okazję odpowiedzieć na zarzuty.

Pomimo tego, że Wojciech Szczęsny od lat gra w najlepszych klubach na świecie, bramkarz reprezentacji Polski wielokrotnie spotkał się z krytyką ze strony fanów po błędach i niezbyt udanych występach w meczach Biało-czerwonych. Nie brakowało również sytuacji, w których internauci tworzyli prześmiewcze memy, których bohaterem był właśnie Szczęsny. Teraz golkiper Juventusu miał okazję odnieść się do krytyki i hejterów i w kilku słowach zdradził, jak on widzi całą tę sytuację. 

Hiszpanie szkalują Roberta Lewandowskiego! Obrzydliwe słowa pod adresem Polaka, aż ręce opadają

Szczera odpowiedź Wojtka Szczęsnego na krytykę. Bramkarz reprezentacji Polski walnął prosto z mostu

Okazuje się, że bramkarz Biało-czerwonych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że często zdarzały mu się wpadki i wiele rzeczy mu nie wychodzi, jednak nie zapomina o tym, jak daleko zaszedł w swojej karierze. - Mnie albo ktoś kocha albo nie lubi i nie mam z tym żadnego problemu, ale w Polsce mamy coś takiego, że nie lubimy za bardzo sukcesu sąsiada, a ja jednak troszkę osiągnąłem - powiedział wprost Szczęsny goszcząc w "Kanale Sportowym".

NIE PRZEGAP: Wojciech Szczęsny bez ogródek o Paulo Sousie! Polski bramkarz powiedział to dopiero teraz, szczera opinia o Portugalczyku

Zobaczcie, jak mieszka Wojciech Szczęsny, klikając w galerię zdjęć poniżej

Wojciech Szczęsny nie gryzł w język. Dosadnie skomentował swoje błędy w meczach reprezentacji Polski

Z drugiej strony jednak Wojciech Szczęsny wprost powiedział w rozmowie z Tomaszem Smokowskim, że jego występy podczas Euro i mistrzostw świata były po prostu porażką i nie wyglądały tak, jak sam by sobie życzył. Na kilka miesięcy przed startem Mundialu w Katarze kibicom reprezentacji Polski pozostaje mieć nadzieję, że podczas tego turnieju, Wojtkowi Szczęsnemu nie przydarzy się już żaden błąd.

Poniżej sportowy QUIZ: Który z zawodników jest starszy? 

Wymowne zdjęcie Anny Lewandowskiej po transferze Roberta do Barcelony! Te miny mówią wszystko

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Szczęsny przyłapany z papierosem. Co Sousa na to?
Najnowsze