Zbigniew Boniek surowo ocenił grę Grzegorza Krychwowiaka dla Polski! Te słowa mogą nie spodobać się pomocnikowi

2021-11-07 10:50

Przez wiele lat Grzegorz Krychowiak był jednym z najważniejszych punktów reprezentacji Polski, grając jak z nut w kolejnych spotkaniach i trzymając w ryzach linię defensywy Biało-czerwonych. W ostatnim czasie pomocnikowi częściej przydarzają się proste błędy, przez co spadła na niego niemała fala krytyki. Grę Grzegorza Krychowiaka w reprezentacji Polski postanowił ocenić również Zbigniew Boniek, ale jego słowa mogą nie spodobać się Krychowiakowi.

W czasie, gdy reprezentacja Polski grała jak z nut pod wodzą trenera Adama Nawałki, nie tylko awansując na Euro 2016, ale również bardzo dobrze pokazując się na turnieju, w Polsce zapanowała prawdziwa euforia, a Michał Pazdan, czy Grzegorz Krychowiak byli ulubieńcami tłumów. Niestety dla pomocnika reprezentacji Polski, w ostatnich miesiącach sprawuje się on nieco gorzej, żeby nie powiedzieć po prostu źle. Straty i proste błędy Grzegorza Krychowiaka niejednokrotnie odbiły się czkawką reprezentacji Polski, przez co na pomocnika spadła ogromna fala krytyki. Kolejni eksperci, dziennikarze oraz kibice jasno dają do zrozumienia, że Krychowiak musi coś zmienić w swojej grze, jeśli chce pomagać, a nie przeszkadzać kolegom na boisku. Kilka porad dla pomocnika Biało-czerwonych ma również Zbigniew Boniek. 

Anna Lewandowska zabrała Klarę na mecz Roberta w kurtce za parę patyków! Rzuciliśmy okiem na cenę i odjęło nam mowę

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej niezmiennie ceni Grzegorza Krychowiaka oraz to, co pomocnik wnosił przez lata do kadry Biało-czerwonych, jednak nie ukrywał, że zawodnik broniący na co dzień barwy Krasnodaru musi bardziej się skupiać podczas spotkania, aby nie popełniać głupich błędów, które zapamiętują fani. Przy okazji Zbigniew Boniek wyznał, że ma specjalne określenie na takie zagrania Krychowiaka, co może nie spodobać się reprezentantowi Polski.

Tragiczny los polskiego kolarza! Ma masę medali, długi i mieszka w piwnicy. Szokująca historia

Zobaczcie, jak żona Grzegorza Krychowiaka chodziła w biustonoszu po Warszawie, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Zbigniew Boniek zdradził, jak Grzegorz Krychowiak może pomóc kadrze! Postawił dwa warunki

Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił wymienić te elementy w grze Krychowiaka, nad którymi pomocnik Biało-czerwonych musi popracować, aby pomóc drużynie w kolejnych meczach. - Grzesiek drużynie może pomóc pod dwoma warunkami. Pierwszy - musi znajdować się w optymalnej formie fizycznej. Drugi - w ostatnich meczach przydarzają mu się, jak ja to nazywam, "krychowiaki". Za bardzo sobie ufa, nabiera przekonania, że nikt nie jest w stanie odebrać mu piłki, gra z piłką przy nodze blisko przeciwnika w strefie gorącej, czyli blisko naszej bramki. Powinien to wyeliminować. Za mecz z Albanią można go krytykować za stratę w pierwszej połowie, po której pod polem karnym powstał smród. I to jest mu pamiętane, mimo że przez resztę spotkania spisywał się bardzo dobrze - wyznał Zbigniew Boniek w wywiadzie dla tygodnika "Piłka Nożna".

Saul Canelo Alvarez znów najlepszy! Meksykanin posłał Caleba Planta na deski [WIDEO]

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien był powoływany do reprezentacji Polski?

Grzegorz Krychowiak od lat z dumą reprezentuje polskie barwy, począwszy od 14 grudnia 2008 roku, kiedy to zadebiutował w seniorskiej kadrze Polaków, w wygranym 1:0 towarzyskim meczu z Serbią. Od tamtej pory Grzegorz Krychowiak zakładał biało-czerwony trykot aż 85 razy, strzelając pięć bramek i zaliczając pięć asyst. 

Brutalne wejście Kamila Glika w kolano rywala. Czerwona kartka! [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze