Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Będzie skuteczny w Juventusie?

Arkadiusz Milik spełnił marzenie. Emocjonalny wpis i wymowne zdjęcie, to wszystko tłumaczy

2023-06-22 19:42

Wyjaśniła się przyszłość napastnika reprezentacji Polski. W nowym sezonie Arkadiusz Milik dalej będzie występował w Juventusie. Włoski klub porozumiał się z Marsylią w sprawie wykupienia kadrowicza. W ten sposób zawodnik spełnił marzenie z dzieciństwa. To zdjęcie wszystko tłumaczy.

Chciał zostać w Juventusie

Minione rozgrywki Milik spędził w ekipie „Starej Damy”. Był wypożyczony do tego klubu z Marsylii. W lidze włoskiej rozegrał 27 meczów, strzelił siedem goli dla Juve. Podczas zgrupowania kadry zdradził, że kluby negocjują, a on chce zostać w Turynie. - Czuję się tam dobrze, trener mnie chce - deklarował.

Trzy lata w Turynie

Wszystko ułożyło się po myśli kadrowicza, bo Marsylia porozumiała się z Juventusem, który ma zapłacić 6,3 mln euro plus 1,1 mln euro w bonusie. Piłkarz ma związać się ze "Starą Damą" trzyletnim kontraktem. Milik zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Dodał także zdjęcie z dzieciństwa, w koszulce Juve. - Możliwość kontynuowania i grania w tych barwach, w tej koszulce i dla was uważam za przywilej. Zrobię wszystko, aby nadal na to zasługiwać. Jestem szczęśliwy i naładowany na tę nową przygodę - napisał Milik na Twitterze.

Sonda
Czy przejście do Juventusu to dobra decyzja Arkadiusza Milika?
Arkadiusz Milik po klęsce z Mołdawią
Najnowsze