Arkadiusz Milik ZA SŁABY na Milan? Tak twierdzi legendarny napastnik

2020-04-05 19:36 MC

Arkadiusz Milik w ostatnim czasie jest łączony przez media z przenosinami z SSC Napoli do AC Milan. Czy to byłby dobry transfer dla tego drugiego klubu? Według znakomitego napastnika sprzed lat Jose Altafiniego, mediolańczycy popełniliby błąd.

Rok temu w barwach AC Milan szalał Krzysztof Piątek, który strzelał gola za golem. Reprezentant Polski kolejne półrocze miał jednak katastrofalne, dlatego zimą sprzedano go do Herthy Berlin. Być może w Mediolanie tym razem zamelduje się Arkadiusz Milik.

Arkadiusz Milik bohaterem SENSACYJNEGO transferu? Chce go GIGANT!

Milik od dłuższego czasu rozmawia z SSC Napoli na temat nowego kontraktu. Negocjacje do tej pory nie przyniosły jednak przełomu i coraz częściej spekuluje się, że polski napastnik może zostać sprzedany. Na San Siro miałby zastąpić Zlatana Ibrahimovicia, który rozważa zakończenie kariery. Jose Altafini, czyli jeden z najskuteczniejszych piłkarzy w historii Serie A, jest przeciwny transferowi Milika do Milanu.

Arkadiusz Milik pójdzie śladem Krzysztofa Piątka?

- To nie jest piłkarz z najwyższej półki, który może się rozwinąć - powiedział były snajper Milanu, Napoli czy Juventusu Turyn w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport".

Milik, który jest piłkarzem Napoli od 2016 roku, do tej pory rozegrał 109 meczów i strzelił 46 goli. Jego kontrakt wygasa w czerwu 2021 roku. Serwis transfermarkt.de wycenia go na 40 mln euro.

Najnowsze