Arkadiusz Milik ZRÓWNANY Z ZIEMIĄ przez włoskie media. Nie mieli dla niego litości

2020-07-16 15:14 Damian Okła
Arkadiusz Milik
Autor: East News Arkadiusz Milik

Tempo rozgrywania spotkań we włoskiej Serie A jest naprawdę duże. Ciężko znaleźć chwilę na odpoczynek, a to powoduje, że trenerzy muszą często rotować składami. Po dwóch meczach spędzonych na ławce rezerwowych, Arkadiusz Milik w końcu miał szansę wybiec na boisko od pierwszej minut. Jego występ nie był jednak dobry, a media z Włoch nie miały dla niego litości.

Napastnik reprezentacji Polski od wielu kolejek nie opuścił żadnego meczu Napoli. W większości w nich występował w pierwszej jedenastce, ale ta sytuacja zmieniła się w rywalizacji z Genoą i AC Milan. Do podstawowego składu wrócił w minioną środę, kiedy to zespół z południa Włoch mierzył się z Bologną. Napoli nadal walczy o miejsca gwarantujące start w Lidze Europy.

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I to właśnie podopieczni Gennaro Gattuso byli faworytami tego starcia. Z tej roli nie zdołali się jednak wywiązać, bo z Bolonii wywieźli zaledwie punkt, który był dużym rozczarowaniem. Niestety ze słabej strony zaprezentował się także Milik. Włoskie media nie miały wątpliwości, że był jednym z najgorszych zawodników w całym środowym spotkaniu.

- Wszystko robił źle, jego kontakty z piłką można policzyć na palcach jednej ręki. Nigdy nie wszedł tak naprawdę w ten mecz - czytamy na włoskim portalu IAmNaples. Natomiast portal NapoliPiu skomentował występ Polaka jednym słowem: "duch". Milika w obronę wziął Gattuso. - To cały zespół miał problemy. Robił to, co miał robić. Nie potrafiliśmy dograć mu piłki - powiedział szkoleniowiec.

Najnowsze