Atalanta Bergamo - Juventus Turyn TV ONLINE NA ŻYWO Puchar Włoch: Atalanta - Juventus Gdzie TRANSMISJA i LIVE STREAM ONLINE z meczu Atalanta - Juventus Gdzie oglądać?

2019-01-30 20:12 CH
Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE STREAM LIVE TRANSMISJA
Autor: East News Juventus Turyn - Atletico Madryt ONLINE STREAM LIVE TRANSMISJA

Atalanta Bergamo - Juventus Turyn TV ONLINE NA ŻYWO Puchar Włoch: Gdzie TRANSMISJA z meczu Atalanta Bergamo - Juventus Turyn w TELEWIZJI i LIVE STREAM w INTERNECIE z meczu Atalanta - Juventus w Pucharze Włoch 30 stycznia 2019 30.01.2019. Gdzie oglądać TV i ONLINE mecz Atalanta - Juventus w Coppa Italia? Na którym programie Atalanta Bergamo - Juventus Turyn. Przed nami kolejne emocje w Pucharze Włoch. Atalanta podejmuje Juventus, a w pierwszym składzie gości z Turynu są Wojciech Szczęsny i Cristiano Ronaldo. Puchar Włoch: Atalanta Bergamo - Juventus Turyn TV ONLINE NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA z meczu Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Na którym programie Atalanta Bergamo - Juventus Turyn NA ŻYWO Gdzie oglądać?

Puchar Włoch: Atalanta Bergamo - Juventus Turyn TV ONLINE NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE z meczu Atalanta - Juventus. Atalanta Bergamo w tym sezonie spisuje się zaskakująco dobrze. W Serie A zajmuje wysokie 7. miejsce i walczy o prawo gry w europejskich pucharach. Juventus Turyn to oczywiście mistrz Włoch i lider Serie A. Wzmocniony po przyjściu Cristiano Ronaldo gigant z Turynu jeszcze bardziej zdominował włoską ligę. W tabeli ma już 11 punktów przewagi. W ostatnim meczu Juventus męczył się jednak bardzo na boisku Lazio Rzym. Zdołał wygrać 2:1, ale gdyby nie fenomenalne parady Wojciecha Szczęsnego, pewnie straciłby punkty. Polski bramkarz był bohaterem meczu, mimo że to Cristiano Ronaldo zdobył zwycięską bramkę w emocjonującej końcówce. Teraz też Szczęsny zagra w bramce Juventusu od pierwszej minuty i będzie miał okazję potwierdzić wysoką formę. - Pressing Lazio sprawił nam problemy, bo nasze podania były niecelne. Wyglądało to tak, jakbyśmy w pierwszej połowie wszyscy nosiliśmy różne koszulki. Uporządkowaliśmy grę i udało się zakończyć mecz zwycięstwem - powiedział Massimliano Allegri, trener Juventusu. - Szczęsny radzi sobie bardzo dobrze. Wiedzieliśmy, że jest świetnym bramkarzem, ale on jeszcze bardziej się rozwinął. Myślę, że największym krokiem naprzód, jaki wykonał, jest utrzymywanie koncentracji przez ponad 90 minut i pewność siebie - dodał trener Juve.

Puchar Włoch: Atalanta Bergamo - Juventus Turyn TV NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE z meczu Atalanta Bergamo - Juventus Turyn. Coppa Italia i mecz Atalanta Bergamo - Juventus Turyn w TELEWIZJI i INTERNECIE. Mecz Atalanta Bergamo - Juventus Turyn zostanie rozegrany w środę 30 stycznia. Początek spotkania Atalanta Bergamo - Juventus Turyn o godzinie 20:45. Prawa do pokazywania Pucharu Włoch ma TVP. Transmisja na żywo z meczu Atalanta Bergamo - Juventus Turyn na antenie TVP Sport. Darmowy stream online na stronie sport.tvp.pl.