Stadion piłkarski

Autor: Cyfra Sport Stadion piłkarski

Drużyna Polaków kontra DWUNASTU piłkarzy! Zaskakująca sytuacja we Włoszech

2020-12-01 10:34

W meczu Serie B Cosenza - Salernitana doszło do zaskakującej sytuacji. W pewnym momencie goście grali w dwunastu! Jak do tego doszło? Okazało się, że jeden z piłkarzy kompletnie nie zdawał sobie sprawy, iż został zmieniony przez swojego trenera.

Mecz Cosenza - Salernitana nie układał się po myśli gospodarzy, którzy przegrywali od 50. minuty 0:1. W tej sytuacji w 76. minucie trener gospodarzy Roberto Occhiuzzi zdecydował się dokonać trzech zmian. Na boisku pojawili się Adrian Petre, Ishan Sacko i Abou Ba, zastępując Lukę Bittante, Mirko Brucciniego i Mirko Carrettę, jednak nie do końca... Bruccini nie zdawał sobie sprawy, że został zastąpiony przez innego piłkarza. Przez kilka minut gospodarze grali w przewadze dwunastu na jedenastu, ponieważ sędzia niczego nie zauważył.

Arkadiusz Milik coraz bliżej zmiany klubu. Europejski gigant zainteresowany Polakiem

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

Po kilku minutach i pod wpływem reakcji ławki rezerwowych gości arbiter zdał sobie sprawę z błędu. Bruccini opuścił plac gry, natomiast Ba obejrzał żółtą kartkę za zbyt wczesne pojawienie się na murawie. Sto osiemdziesiąt sekund później ten drugi piłkarz znów zobaczył żółtą kartkę i wyleciał z boiska.

Cristiano Ronaldo sam decyduje, kiedy gra?! SZOKUJĄCE informacje

Salernitana, w barwach której grali Patruk Dziczek i Tomasz Kupisz, wygrała 1:0. Dzięki temu awansowała na pierwsze miejsce w tabeli Serie B. Ma dwa punkty przewagi nad Lecce, Empoli i SPAL.