Cristiano Ronaldo sam decyduje, kiedy gra?! SZOKUJĄCE informacje włoskich dziennikarzy

2020-11-30 18:25 mc
Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram/cristiano Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to bez dwóch zdań najważniejszy piłkarz Juventusu Turyn. Co za tym idzie, może liczyć na specjalne traktowanie. Być może jednak przesadzono. Jeśli doniesienia włoskich są prawdziwe, to Portugalczyk może dyktować trenerowi Andrei Pirlo, w których meczach chciałby grać.

Cristiano Ronaldo, odkąd trafił do Juventusu Turyn w 2018 roku, jest największą gwiazdą tej drużyny. Kiedy nie ma go na boisku, jego koledzy często mają pod górkę. W tej sytuacji każdy trener rozpoczynałby ustalanie składu od Portugalczyka... Wygląda jednak na to, że Andrea Pirlo może mieć z tym problem. Według "Corriere della Sera", Ronaldo sam wybiera sobie mecze, w których gra. Dla przykładu, to on miał zdecydować, że zabraknie go w ostatnim spotkaniu z Benevento Calcio (1:1).

Kibic Napoli ZAAPELOWAŁ do Milika. Odwołuje się do Maradony, można się WZRUSZYĆ

Artur Wichniarek: Lewandowski jest lepszy od Ronaldo!

Pirlo tłumaczył absencję swojej gwiazdy inaczej. - On miał drobne problemy ze zdrowiem w ciągu tygodnia. Chciałby zagrać w Lidze Mistrzów, dlatego dostał wolne - wyjaśnił szkoleniowiec "Starej Damy". Powyższe słowa wskazują, że CR7 pojawi się na boisku w środowym meczu Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów.

Kolejny Polak w Serie A? Może trafić do AS Roma!

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, CR7 rozegrał w tym sezonie siedem meczów i wstrzelił dziewięć goli. W sumie jego bilans występów w barwach Juventusu TUryn to 96 spotkań i 74 bramki.

Najnowsze