Ibrahimović gościem festiwalu muzycznego w porze meczu Milanu! Co za ABSURD

2021-02-23 17:21 md
Zlatan Ibrahimović, AC Milan
Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović już od ponad roku ponownie jest piłkarzem AC Milan. Szwed to kluczowa postać "Rossonerich", którzy bardzo na niego liczną. Jak się jednak okazuje, zawodnik postanowił połączyć obowiązki płynące z gry w drużynie z... wizytą na festiwalu włoskiej piosenki w San Remo. I to w dniu meczu mediolańczyków! Jak snajper zamierza to rozwiązać?

W ostatnich dniach o Ibrze znowu zrobiło się głośno, a to za sprawą derbów Mediolanu. Dla 39-latka i jego kolegów spotkanie to miało jednak wyjątkowo bolesny przebieg. Wszystko przez to, że Inter po prostu wypunktował Milan i bez większych problemów zwyciężył 3:0. Dodatkowo doszedł fakt kapitalnego występu Romelu Lukaku, z którym Ibrahimović uwikłał się w scysję miesiąc temu przy okazji pojedynku w Pucharze Włoch.

Martyna Grajber w łózku z pucharem - ZDJĘCIA

Rossoneri muszą zatem myśleć o punktowaniu w kolejnych pojedynkach, ale ich as... zamierza ich chwilowo opuścić. W pierwszym tygodniu marca w San Remo odbędzie się bowiem festiwal włoskiej piosenki, którego gościem honorowym będzie właśnie Ibrahimović. Problem w tym, że w środę Milan zmierzy się na San Siro z Udinese, zaś w niedzielę powalczy na wyjeździe z Hellasem Werona. Jak szwedzki snajper zamierza to rozwiązać?

Włoskie media informują, że piłkarz będzie łączył obecność w Ligurii z wizytami w ośrodku treningowym w Milanello, częściowo odda się także pracy indywidualnej. Najbardziej dziwnie wygląda jego plan na niedzielę. Milan rozpocznie mecz w Weronie o 15:00, natomiast Ibrahimović rozpocznie indywidualną podróż do tego miasta dopiero o poranku w dniu spotkania. Czegoś takiego jeszcze nie grali...

Aleksander Doba nie żyje
Najnowsze