prawdziwa piękność

Nicola Zalewski pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Uroda Nicol Luzardi zwala z nóg, fotki włoskiej tancerki rozpalą was do granic

2023-02-14 9:23

Nicola Zalewski to jeden z najbardziej obiecujących młodych zawodników, jacy w ostatnim czasie pojawili się w reprezentacji Polski. Obecnie Zalewski być może nie zachwyca swoją grą w Romie, ale jest podstawowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Jose Mourinho i zyskuje coraz to szerszą rzeszę fanów. Teraz postanowił pokazać wspólne zdjęcie z piękną Nicol Luzardi, co wywołało ogromną falę komentarzy.

Nicola Zalewski nie może narzekać na rozwój swojej kariery. 21-latek jest podstawowym zawodnikiem AS Roma, a niedawno wziął udział z reprezentacją Polski w mistrzostwach świata. Co prawda młody zawodnik nie poradził sobie najlepiej na tym turnieju, ale zebrał z pewnością niemałe doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości. Wiele wskazuje na to, że Zalewski radzi sobie także w życiu prywatnym. Niedawno udostępnił wspólne zdjęcie z piękną włoską tancerką, Nicol Luzardi.

Zalewski pokazał fotkę z włoską pięknością. Fala komentarzy

Nicola Zalewski o swoim związku z Nicol Luzardi poinformował już jakiś czas temu, ale para nie obnosi się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Tym razem postanowili jednak dodać wspólne zdjęcie i oboje zrobili to jednocześnie. Zaintrygować może z pewnością reakcja internautów.

Wśród wielu komentarzy pojawiło się sporo od... Włoszek, które nie mogą się pogodzić, że Zalewski jest zajęty! Jest to o tyle ciekawe, że zdecydowanie mniej wśród nich komentarzy od polskich dziewcząt, które marzyłyby o przystojnym reprezentancie Polski. Poniżej znajdziecie galerię zdjęć pięknej Nicol Luzardi.

Najnowsze