Paulo Sousa

i

Autor: Cyfrasport Paulo Sousa

`Nie wyglądało to dobrze!

`Paulo Sousa przegrał w debiucie w nowym klubie! Portugalczyk storpedowany, nie miał szans

2023-02-19 20:05

Paulo Sousa nie zaliczył udanego debiutu w nowym klubie. Były trener reprezentacji Polski, który ma za sobą nieudaną przygodę z brazylijskim Flamengo, został ogłoszony jako nowy trener Salernitany. W jego pierwszym meczu, został stanowczo zdominowany przez Lazio, które odniosło zasłużone i zdecydowane zwycięstwo.

Paulo Sousa nie będzie mógł powiedzieć, że zaliczył udany powrót do trenowania. Po tym, jak Portugalczyk zrezygnował z prowadzenia kadry Polski, objął Flamengo, gdzie jednak bardzo szybko podziękowano mu za współpracę. Po dłuższej przerwie, szkoleniowiec wrócił, tym razem w roli trenera walczącej o utrzymanie w Serie A Salernitany. Niestety dla niego, pierwsze spotkanie w roli opiekuna "Koników Morskich" było przegrane. Lazio całkowicie zdominowalo klub, w którym występuje Krzysztof Piątek i odniosło zasłużone zwycięstwo.

Paulo Sousa zdominowany przez Lazio. Zdecydowana przegrana w debiucie

Mimo że Paulo Sousa jest nowy w klubie, przeprowadził już kilka zmian taktycznych, rezygnując chociażby z Ochoy i stawiając za niego na Sepe. Zmiana ta nie pozwoliła jednak na uzyskanie zadowalającej ilości punktów, gdyż klub z Salerno przegrał i wynik 2:0 dla Lazio po dwóch bramkach Immobile można uznać za najbardziej łagodny wymiar kary. Sytuacja drużyny Krzysztofa Piątka nie jest dobra - Salernitana zajmuje 16. miejsce w tabeli i ma tylko 4. punkty przewagi nad strefą spadkową do Serie B. 

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze