Paulo Sousa

i

Autor: Cyfrasport Paulo Sousa

Oficjalnie!

Paulo Sousa wraca do pracy! Były trener "Biało-Czerwonych" będzie pracował z Polakiem, mamy potwierdzenie!

2023-02-16 7:18

Paulo Sousa wraca do pracy! Po tym jak były trener "Biało-Czerwonych" został zwolniony z funkcji trenera brazylijskiego Flamengo, łączony był z pracą w wielu klubach, ale ostatecznie trafi on do włoskiej Serie A, do drużyny Salernitany, w której to występuje reprezentant Polski - Krzysztof Piątek. Klub potwierdził wszystko na swoich mediach społecznościowych.

Paulo Sousa znalazł sobie nową pracę! Były portugalski trener reprezentacji Polski miewał ostatnio gorszy czas po tym, jak został zwolniony z Flamengo Rio De Janeiro, jednak ostatecznie wróci na ławkę trenerską i poprowadzi jeden z klubów Serie A, Salernitanę, której piłkarzem jest Krzysztof Piątek. Mamy oficjalne potwierdzenie.

Paulo Sousa z nową pracą. Mamy potwierdzenie

Ostatni rok był prawdziwym rollercoasterem dla Paulo Sousy, który odszedł z reprezentacji Polski, aby podjąć zatrudnienie w brazylijskim Flamengo. Myśl szkoleniowa Portugalczyka nie spotkała się z dużym uwielbieniem w kraju kawy, to też dość szybko podziękowano mu za współpracę z klubem z Rio De Janeiro, a on sam przebywał na bezrobociu. W trakcie ostatnich miesięcy Sousa łączony był z objęciem Juventusu Turyn, czy Interu Mediolan, jednak ostatecznie trafi do Salernitany. Klub, w którym występuje Krzysztof Piątek ma tylko jeden cel na ten sezon i jest nim utrzymanie we włoskiej Serie A. O zatrudnieniu byłego trenera Polaków i Bordeaux, "Koniki Morskie" poinformowały za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

F
Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Najnowsze