Piotr Zieliński jest NIETYKALNY! Dziesięciu piłkarzy Napoli może spać spokojnie

2020-04-10 12:39 MC
Piotr Zieliński
Autor: Cyfrasport Piotr Zieliński

Piotr Zieliński może być spokojny o swoją pozycję w SSC Napoli. Trener Gennaro Gattuso chce bardzo mocno na niego stawiać i wokół niego budować drużynę na kolejny sezon. Co za tym idzie, nie ma mowy o sprzedaży Polaka za żadne pieniądze! W podobnej sytuacji jest jeszcze dziewięciu innych zawodników.

Piotr Zieliński występuje w Napoli już kilka lat i przez ten czas wyrobił sobie odpowiednią markę. Najlepiej świadczą o tym słowa Gennaro Gattuso, który na łamach "Corriere dello Sport" stwierdził, że reprezentant Polski jest "nietykalny".

Piotr Zieliński wskazał najlepszego piłkarza świata. Będziecie ZASKOCZENI! [WIDEO]

W Neapolu po przeciętnym sezonie, w którym drużyna szybko odpadła z walki o mistrzostwo Włoch, szykują się duże zmiany. Tylko dziesięciu piłkarzy może być pewnych miejsca w ekipie na kolejny sezon. Oprócz Zielińskiego, w tym gronie są Fabian Ruiz, Eljif Elmas, Giovanni di Lorenzo, Kostas Manolas, Nikola Maksimović, Mario Rui, Diego Demme, Stanislav Lobodka i Dries Mertens. Nie ma tutaj drugiego z Polaków, czyli Arkadiusza Milika, którego media łączyły m.in. z AC Milan i Juventusem Turyn. Wygląda na to, że szykuje się transfer...

JAKIE ONA MA NOGI! Żona Piotra Zielińskiego OPALA SIĘ przy basenie!

Kontrakt Zielińskiego z Napoli wygasa w czerwcu 2021 roku. Od dłuższego czasu trwają jednak negocjacje w sprawie nowej umowy. Według "Corriere dello Sport" wszystko jest dogadane. Polak dostanie podwyżkę i będzie zarabiał 3,5 mln euro rocznie, natomiast w umowie obowiązującej do 2025 roku zostanie zapisana klauzula odstępnego w wysokości 100 mln euro.

Zieliński jest piłkarzem SSC Napoli od sierpnia 2016 roku. W barwach tego klubu rozegrał w sumie 264 meczów i strzelił 27 goli. Serwis transfermarkt.de wycenia Polaka na 32 mln euro.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze