Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Kiwior

Nie brakuje chętnych na Polaka

Reprezentant Polski pod lupą kolejnego giganta! Szykuje się transfer kadrowicza?

2023-01-04 20:58

Jakub Kiwior wzbudza coraz większe zainteresowanie topowych klubów. Ostatnio media w Italii informowały, że reprezentant Polski znalazł się na celowniku m.in. Milanu, Lipska i Dortmundu. Teraz pojawił się kolejny klub, który obserwuje naszego piłkarza.

A Juventus się przygląda...

Liga włoska wznowiła rozgrywki po przerwie spowodowanej mistrzostwami świata. Kiwior zagrał całe spotkanie w barwach Spezii, która zremisowała 2:2 z Atalantą Bergamo. Polski obrońca dostał żółtą kartkę, ale nie to jest najważniejsze. Jak podały włoskie media – powołując się na dziennikarza Gianlucę Di Marzio – na trybunach zasiedli przedstawiciele Juventusu i przyglądali się właśnie występowi naszego rodaka. Czy niebawem zobaczymy go w barwach klubu z Turynu? W przypadku poprzednich doniesień podawano kwotę, którą ewentualny kupiec będzie musiał wyłożyć na transfer. Mowa była o 20 mln euro.

Imponuje wyprowadzaniem piłki

Jednak czy Spezia w zimowym oknie zdecyduje się sprzedać obiecującego reprezentanta Polski? - Kiwior zapracował sobie na transfer, bo naprawdę poczynił kolosalne postępy we Włoszech – mówił nam ostatnio Piotr Czachowski, były kadrowicz. – Oczywiście jest młody i będzie jeszcze popełniać błędy. Jednak imponuje wyprowadzeniem piłki, a to duży atut dla środkowego obrońcy. Kiwior ma naprawdę papiery na duże granie, widzę przed nim perspektywy - podkreślał ekpert.

Sonda
Czy Jakub Kiwior poradziłby sobie w AC Milan?

Konferencja z udziałem Ronaldinho Gaúcho o 13:00, a stadion nieprzygotowany?

Posłuchaj, jak Pierwsza Zmiana VOX FM postawiła na nogi radomski świat sportu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze