SEKSOWNA żona reprezentanta Polski podciąga zalotnie fikuśne MAJTECZKI! Tak chwali się tatuażem! ZDJĘCIE

2020-07-12 8:31 CH
Matilde Rossi
Autor: Instagram Matilde Rossi

Matilde Rossi to jedna z najpiękniejszych WAGs reprezentantów Polski. Piękna żona bramkarza Bolonii Łukasza Skorupskiego pochodzi z Sardynii i tak jak ta włoska wyspa jest bardzo gorąca. Przypomniała o tym swoim licznym fanom kolejnym zmysłowym zdjęciem. Na skąpanej w słońcu plaży seksowna Matilde niczym zamyślona zjawiskowa nimfa podciąga majteczki, eksponując tajemniczy tatuaż zdobiący jej kształtne biodro. Uff, jak gorąco... To zdjęcie rozpala zmysły!

Bramkarz Bolonii i reprezentacji Polski Łukasz Skorupski oraz zjawiskowo piękna włoska modelka Matilde Rossi tworzą parę już sześć lat. Kadrowicz i gorąca Włoszka z Sardynii w 2017 roku wzięli ślub a nawet... dwa śluby. Najpierw pobrali się w Italii, a ponad tydzień później w Polsce. - Na początku sam się dziwiłem, że się ze mną spotyka. Powiedziała, że jestem w jej guście. Matilde pochodzi z Sardynii. To przepiękne miejsce - opowiadał Łuaksz Skorupski "Super Expressowi" o początkach związku z seksowną Matilde Rosii. Polak i Włoszka wychowują razem małego synka. I widać, że ich gorące uczucie nie stygnie. Niedawno Rossi z okazji 29. urodzin Skorupskiego złożyła mężowi bardzo romantyczne życzenia. "Wszystkiego najlepszego dla mojego ulubionego promiennego uśmiechu. Już za tobą tęsknię" - napisała, dzieląc się z fanami zdjęciem z ich ślubu.

Piękna Matilde Rossi karierę modelki ma już raczej za sobą. Teraz skupia się na wychowaniu synka i... pięknych psów rasy cano corso. Zjawiskowa Włoszka często uczestniczy w wystawach, zgarniając prestiżowe nagrody. Żona Skorupskiego jest bardzo dumna ze swoich czempionów - Doriana i Niki. - Cano corso, najlepsze psy na świecie! - podkreśla piękna Matilde. Seksowna Włoszka teraz znów wcieliła się w rolę modelki. Na Intagramie zamieściła zdjęcie z plaży. Ubrana w bardzo skąpe bikini piękność z Sardynii zalotnie podciąga majtki, eksponując tatuaż. Zobaczcie to zjawiskowe zdjęcie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Quando si potevaaa🎶😂💃🏻💕 Post udostępniony przez Matilde Rossi (@mrs.matilderossi)
Najnowsze