Straszliwe wieści o rodzinie Cristiano Ronaldo. Pogrążyli się w smutku. Potworny widok zostanie z nimi do końca

2021-02-23 9:27 mso
Cristiano Ronaldo
Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Chwila nieuwagi, jeden błąd potrafi kompletnie odmienić życie - liczba pieniędzy czy życiowych osiągnięć nie ma znaczenia! Niestety, bardzo brutalnie przekonał się o tym portugalski supergwiazdor piłki nożnej, Cristiano Ronaldo. Niewiele brakowało, a straciłby jednego z członków rodziny. Wszystko z powodu strasznego wypadku. Razem z Georginą z pewnością byli przerażeni i musieli podjąć bardzo poważną decyzję!

Rodzina Cristiano Ronaldo cały czas się powiększa. Jeden z najlepszych piłkarzy świata doczekał się już synów i córek, których z dumą wychowuje razem ze swoją ukochaną, Georginą Rodriguez. Para jest ze sobą niezwykle szczęśliwa, ale w ostatnim czasie spokojny ład został złamany przez drobny kryzys. Czasem nawet najlepsza sytuacja potrafi się nagle i niespodziewanie załamać. Było tak właśnie w przypadku CR7! Jak informuje uznany amerykański portal TMZ.com, do poważnego tąpnięcia doszło z powodu wypadku. Niewiele brakowało, a bliski z ich rodziny straciłby życie. Na całe szczęście, dzięki szybkiej pomocy udało się go uratować. Mimo to, i tak z pewnością humory w domu portugalskiego gwiazdora Juventusu były mocno popsute na długi czas.

HEROICZNY wyczyn młodych piłkarzy! Uratowali mężczyznę z PŁONĄCEGO BUDYNKU, nie ważyli na swoje bezpieczeństwo

Do jakiego wypadku doszło? Sprawdź w galerii poniżej!

Cristiano Ronaldo jest jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu. Zdobywał najważniejsze trofea w Premier League, La Lidze i Serie A. Na swoim koncie ma kilka triumfów w Lidze Mistrzów, a do osiągania kolejnych sukcesów nakręca go jeszcze mocniej rywalizacja z drugim bogiem piłki nożnej, Leo Messim.

Najnowsze