Wojciech Szczęsny

Autor: East News Wojciech Szczęsny

Szczęsny puścił cztery gole w hicie Serie A. Tak Rebić zapewnił Milanowi wygraną [WIDEO]

2020-07-08 15:40

To był szalony mecz i to najbardziej kochamy w futbolu. Juventus prowadził już 2:0 z Milanem w Mediolanie (bramki: Adrien Rabiot i Cristiano Ronaldo) i wydawało się, że już nic złego się mistrzom Włoch nie przydarzy. Nic bardziej mylnego.

Jednak Milan się podniósł i w ciągu ostatnich 30 minut nie tylko wyrównał, ale wygrał 4:2! To było niesamowite. Kluczowy był fragment spotkania między 62. a 67 minutą, gdy padły trzy gole dla gospodarzy. Najpierw bramkarz Juventusu Wojciech Szczęsny został pokonany przez Zlatana Ibrahimovicia z rzutu karnego.

Wybory 2020: Smuda ujawnił, na kogo zagłosuje! Mówił o zdolności tworzenia zespołu [WIDEO]

To był dopiero początek emocji w Mediolanie. Potem do siatki trafili także Franck Kessie i Rafael Leao. I właśnie stratę tej bramki wypominają Polakowi włoskie media. Trzeba przyznać, że nasz kadrowicz został oceniony dość surowo. W końcówce Milan przypieczętował wygraną, a strzelcem gola był Ante Rebić, który huknął w krótki róg. Na czele Serie A nic się nie zmieniło. Juventus jest liderem Serie i ma dziesięć punktów przewagi nad Lazio Rzym.

Złoty But: Lewandowski coraz bliżej PRESTIŻOWEJ nagrody! Immobile go nie goni

QUIZ. Przed wami Wojciech Szczęsny. Wszystko wiecie o bramkarzu reprezentacji Polski i Juventusu Turyn?