Cristiano Ronaldo ŚPI JAK SUSEŁ. Oto wielka łóżkowa tajemnica do sukcesu!

2020-01-11 12:29 KZ
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: East News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo niedługo skończy 35 lat, a mimo to zachwyca sylwetką i imponuje niesamowitą sprawnością fizyczną oraz wydolnością. W rozmowie z angielskimi mediami Portugalczyk zdradził, jak dba o formę. Tryb życia CR7 jest ściśle zaplanowany, a tajemnice stanowią specjalna dieta oraz specjalny system drzemek.

Cristiano Ronaldo stanowi wzór zawodowego sportowca. Dzięki temu Portugalczyk mimo 34 lat na karku imponuje formą i nawet nie myśli o końcu kariery. Jego kontrakt z Juventusem ważny jest jeszcze przez 2,5 roku. Portugalczyk bardzo dba o swoje ciało i dyspozycję. Jak to robi, zdradził w rozmowie z angielskimi mediami. "CR7 przeciwstawia się swojemu wiekowi. Wzorzec snu Ronaldo nie polega na odpoczynku przez osiem godzin. Zamiast tego, sportowiec robi sobie pięć drzemek na dobę. Każda z nich trwa ok. 90 minut", pisze Daily Mail. Ronaldo nauczył się specjalnego systemu snu dzięki trenerowi Nickowi Littlehalesowi. Dodatkowo CR7 zawsze kładzie się w czystej pościeli, w pozycji embrionalnej i przed każdym odpoczynkiem się wycisza, aby regeneracja była jak najlepsza.

Ronaldo ma także specjalnie przygotowaną dietę. Zawodnik Juventusu spożywa sześć posiłków dziennie, co 3-4 godziny. "Unika spożywania czerwonego mięsa i mrożonek. Ronaldo je dużo ryb takich jak: miecznik, okoń morski, dorada i dorsz. Uważa kurczaka za jedno z magicznych potraw, bo jest bogate w białko i o niskiej zawartości tłuszczu. Lubi ziarna i sałatki ze świeżych owoców", pisze Daily Mail.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Morning Workout💪🏼 Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Najnowsze