Paulo Sousa

i

Autor: Cyfrasport Paulo Sousa

Mocne słowa!

Trener Juventusu przejechał się po Paulo Sousie! Były trener Polaków został potraktowany bez litości, mocne słowa!

2023-04-15 17:34

Paulo Sousa otrzymał mocną reprymendę od trenera Juventusu Turyn! Massimiliano Allegri w ostrych słowach podsumował byłego trenera Polaków tuż przed meczem "Starej Damy" z Sassuolo. Słowa Włocha spowodowane były krytyką ekipy ze stolicy Piemontu, która padła pierwotnie z ust Portugalczyka.

Paulo Sousa wciąż walczy z Salernitaną o utrzymanie w Serie A, jednak jego postać - podobnie jak za czasów pracy z reprezentacją Polski - wciąż wzbudza wielkie kontrowersje. Portugalczyk ostatnimi czasy skomentował nieprzychylnie postawę Juventusu Turyn, co nie spodobało się szkoleniowcowi "Starej Damy", który w ostrych słowach rozliczył się z byłym szkoleniowcem "Biało-Czerwonych" na konferencji perasowej przed meczem z Sassuolo. Padły mocne słowa.

Paulo Sousa oberwał słownie od trenera Juventusu. Mowa o "braku szacunku"

Konflikt między Sousą a Allegrim zaczął się od wypowiedzi Portugalczyka przed meczem Juventusu ze Sportingiem Lizbona w Lidze Europy. Portugalczyk wyraził wtedy opinię, że ekipa ze stolicy Portugalii bez największych problemów wygra ze "Starą Damą" i to w dużej mierze przez styl gry preferowany przez Włocha.

- Moim zdaniem awansuje Sporting. Wcześniej wyeliminował lidera Premier League, czyli Arsenal. Są bardzo zmotywowani. Taki zespół nie może obawiać się Juventusu, który jest typową drużyną Allegriego. To trener maksymalnie skoncentrowany na wyniku. Jego drużyny bronią się z zębami na wierzchu i grają z kontry - powiedział w rozmowie z "Recordem". 

Słowa Sousy wzburzyły trenera Juventusu, który postanowił ostro odpowiedzieć na zaczepkę.

- To zdecydowanie nie było miłe. Według mnie to oznaka braku szacunku. Jak widać, są trenerzy tak utalentowani, że potrafią zarządzać zarówno własnym zespołem, jak i zespołem innych - odpowiedział Włoch.

Sonda
Czy Paulo Sousa dotrwa do końca sezonu w Salernitanie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze