Wojciech Szczęsny

i

Autor: AP Wojciech Szczęsny

Trener Juventusu skomentował wtopę Szczęsnego! Są słowa o wstydzie

2021-08-23 7:26

W niedzielny wieczór Juventus nie rozpoczął udanie nowego sezonu Serie A, jako że tylko zremisował na stadionie Udinese. Głównym winowajcą takiego stanu rzeczy bez wątpienia jest Wojciech Szczęsny, który zawinił przy obu bramkach dla rywali. Kwestię tę skomentował także nowy-stary trener drużyny z Piemontu, Massimiliano Allegri.

To miał być udany dzień dla "Bianconerich" po tym, jak w ostatnim sezonie głównie zawodzili i tylko cudem zakwalifikowali się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. I już z perspektywy wydarzeń boiskowych wydawało się, że tak właśnie będzie. Turyńczycy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie i kontrolowali przebieg pojedynku. Później jednak doszło do sytuacji, której nikt nie przewidział - rytm całkowicie zgubił Wojciech Szczęsny i Udinese szybko doprowadziło do remisu.

Zobacz też: Piotr Zieliński kontuzjowany! Dramat Paulo Sousy przed el. MŚ 2022

Najpierw w stosunkowo niegroźnej sytuacji Polak sfaulował rywala i podarował gospodarzom rzut karny, później natomiast zamiast wybić piłkę to uwikłał się w pojedynek, stracił futbolówkę, a przeciwnicy od razu go ukarali. Wszystko na pomeczowej konferencji prasowej skomentował trener Juventusu, Massimiliano Allegri. - Wojtek to wspaniały bramkarz, ale musi zrozumieć, że wybicie piłki w trybuny - nawet po spowodowaniu rzutu karnego - to nie jest powód do wstydu - skwitował szkoleniowiec.

Sam Wojciech Szczęsny z pewnością czuje, że zawiódł i szybko będzie chciał się zrehabilitować. Nim wyjedzie na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Polski, będzie miał jeszcze jedną okazję, by to uczynić - w sobotni wieczór na Allianz Stadium turyńczycy podejmą beniaminka Serie A, Empoli.

Norman Parke po konferencji EFM SHOW - Maciej Jewtuszko to moje śniadanie | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze