Zlatan Ibrahimović

i

Autor: AP Zlatan Ibrahimović

tak jest naprawdę

Widok ciała 41-letniego Zlatana Ibrahimovicia może wielu przerazić! Tak obecnie wygląda legenda Milanu

2022-12-25 20:06

Zlatan Ibrahimović dla wielu kibiców piłki nożnej może być prawdziwym idolem, który pomimo skończenia 40 lat, wciąż nie ma zamiaru kończyć sportowej kariery i ciężko pracuje nad tym, aby utrzymać świetną formę fizyczną. Legendarny zawodnik Milanu wielokrotnie pokazywał, na co go stać, jednak jego ostatnie zdjęcie może przerazić niektórych fanów. Takiej formy bowiem mało kto się spodziewał w takim wieku.

Jeszcze niedawno wielu piłkarzy, nawet tych grających w najlepszych ligach świata nie wyobrażało sobie kontynuowania kariery, gdy na horyzoncie pojawiały się ich 40-te urodziny. Teraz jednak granica wieku, w którym zawodnicy odwieszają buty na kołek znacznie się wydłużyła, czego potwierdzeniem jeszcze m.in. Zlatan Ibrahimović. Szwedzki napastnik i legendarny już napastnik w październiku skończył 41 lat, jednak swoją formą fizyczną może zawstydzić wielu młodszych kolegów. 

Tak wygląda ciało 41-letniego Zlatana Ibrahimovicia! Niezwykła forma fizyczna napastnika Milanu

Szwed, który w Mediolanie zasłużył sobie już dawno na status legendy pomimo tego, że w piłce osiągnął już naprawdę wiele, cały czas pracuje nad sobą i robi wszystko, aby utrzymać świetną formę fizyczną. Jego ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Zlatana idealnie pokazuje, że jego praca nie idzie na marne. 

Widok ciała 41-letniego Zlatana Ibrahimovicia może wielu przerazić! Tak naprawdę wygląda legenda Milanu

Ibra pokazał bowiem zdjęcie z jednego ze swoich treningów, które wielu fanów mogło wprawić w osłupienie, a jeszcze innych internautów wręcz przerazić. Na torsie szwedzkiego piłkarza próżna bowiem szukać tłuszczu, czy fałdek. Naprężona skóra opina z kolei wyrzeźbione mięśnie, które udowadniają, ile pracy Ibrahimović wkłada w swój trening. W wieku 41 lat utrzymanie takiej sylwetki musi być niezwykle trudnym zadaniem, ale jak widać Szwedowi się to udaje. 

Sonda
Czy Zlatan Ibrahimović powinien już zakończyć karierę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze