Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfrasport Wojciech Szczęsny

Polak wzbudził kontrowersję!

Wojciech Szczęsny udzielił mocnego wywiadu. Włoski nie ukrywają zdziwienia, "zażenowanie"

2023-04-03 18:37

Wojciech Szczęsny postanowił udzielić wywiadu, który we Włoszech wzbudził niemałe kontrowersje. Bramkarz reprezentacji Polski tuż po zwycięskim meczu Juventusu z Hellasem Werona został zapytany o to, czy po latach kariery byłby w stanie zostać komentatorem piłkarskim. Odpowiedź na te słowa zwaliła tamtejsze media z nóg.

Wojciech Szczęsny udzielił wywiadu, który rozbił się szerokim echem w we włoskich mediach. Tuż po wygranym meczu Juventusu z Hellasem Werona gwiazdor polskiej kadry został zapytany o to, czy w trakcie piłkarskiej emerytury zdecyduje się na komentowanie spotkań w telewizji. Jego odpowiedź i reakcja dziennikarzy nie pozostawia wątpliwości.

Wojciech Szczęsny wywołał burzę swoimi słowami. Media mówią o "zażenowaniu"

Szczęsny w pomeczowej wypowiedzi stwierdził, że nie zamierza zostawać komentatorem sportowym i ma ku temu swoje powody.

- Z całym szacunkiem, ale raczej nie. Mój najlepszy przyjaciel, który gra teraz w Arabii Saudyjskiej, powiedział mi, że ważne jest, aby zarobić podczas kariery piłkarskiej wystarczająco dużo, aby nie skończyć w telewizji po przejściu na emeryturę. W pewnym sensie podzielam to zdanie. Z całym szacunkiem do Ciebie - powiedział Szczęsny dziennikarzowi "DAZN". 

Włoskie media podsumowały wypowiedź Polaka w dość mocnych słowach.

- Komentarz Szczęsnego wywołał wesołość wśród obecnych, ale także nieśmiałe zażenowanie, które nie przeszło niezauważone - pisze "Corriere dello Sport".

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny powinien latem zmienić klub?
Najnowsze