Zaskakujące informacje na temat polskiej gwiazdy! To tam ma trafić Arkadiusz Milik

2020-11-19 20:20 MaSz
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

W trudnej sytuacji znalazł się Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski na występy w Napoli nie ma co liczyć. Czy w zimowym oknie uda się wypracować kompromis i pożegna się z ekipą z Neapolu? Teraz pojawiły się zaskakujące informację na temat ewentualnego nowego pracodawcy polskiego snajpera.

Wydawało się, że po zakończeniu ubiegłego sezonu Arkadiusz Milik odejdzie z Napoli. Zdecydował, że nie przedłuży z klubem z Serie A kontraktu, który obowiązuje do czerwca 2021 roku. Mimo różnych opcji i zainteresowania kilku klubów nie udało mu się zmienić drużyny. W tej sytuacji pozostał w Neapolu. Tyle, że władze zdecydowały, że nie będą korzystać z naszego zawodnika. Najpierw został odsunięty od treningów z pierwszym zespołem i nie zgłoszony do rozgrywek Serie A oraz Ligi Europy. Później jednak zmieniono decyzję i nasz rodak - zamiast trenować indywidulanie - zaczął ćwiczyć z zespołem.

Arkadiusz Milik
Autor: East News Arkadiusz Milik

Co dalej? Niedawno pojawiła się informacja, że zimą miałby przejść do Fiorentiny. Jednak szybko tę plotkę zanegował dyrektor zespołu z Florencji, który we włoskich mediach stwierdził, że Milik nie jest im potrzebny. Teraz portale we Włoszech podają, że Polak miałby przenieść się do Ajaxu Amsterdam, gdzie występował w latach 2014-2016. Holenderski klub miałby oferować za kadrowicza ok. 20 mln euro.

Najnowsze