Piotr Zieliński Nicola Zalewski

i

Autor: screen/twitter.com

Padły mocne słowa!

Zieliński starł się z Zalewskim w trakcie meczu. Padły wulgaryzmy, kibice w szoku

2023-01-30 6:55

Mecz Serie A między Napoli a Romą miał specjalny wyraz nie tylko dla kibiców we Włoszech, ale także dla reprezentantów Polski w pilkę nożną, Piotra Zielińskiego i Nicoli Zalewskiego. Panowie w tunelu prowadzącym na boisko użyli bardzo wulgarnych słów w swoim kierunku, które nie uszły uwadze internautów. Kibice nie mogą ukryć zdziwienia.

Starcie między Romą a Napoli było prawdziwym hitem tej kolejki Serie A. Walczący o mistrzostwo Włoch neapolitańczycy pokonali po wyrównanym meczu drużynę ze stolicy Italii, jednak polscy kibice zapamiętają to starcie głównie dzięki nietypowej scenie z udziałem reprezentantów Polski. W tunelu prowadzącym na boisko Piotr Zieliński i Nicola Zalewski starli się słownie i w języku polskim rzucili w swoim kierunku wulgaryzmy. Kibice nie ukrywają zdziwienia zachowaniem kolegów z kadry narodowej.

Nicola Zalewski i Piotr Zieliński rzucali w siebie wulgaryzmami. Padły mocne słowa

Trzeba przyznać, że rzadko kiedy jesteśmy świadkami starć słownych reprezentantów Polski, a już szczególnie, gdy Ci grają przeciw sobie w ligach zagranicznych. Ku wielkiemu zdziwieniu fanów, to takiego starcia doszło między Piotrem Zielińskim a Nicolą Zalewskim w trakcie meczu między Napoli a Romą. Panowie użyli w swoim kierunku wulgaryzmów, co nie uszło uwadze kamer i kibiców.

-  Czego sp... -powiedział Zieliński do Zalewskiego

- Następny jesteś - odpowiadział Nicola Zalewski.

- Mordę zamknij

- Zamknij p... k... - skończył wymianę uprzejmości Zalewski.

Sonda
Czy Piotr Zieliński sięgnie w tym sezonie z Napoli po mistrzostwo Włoch?
Mateusz Borek o Lewandowskim, Zielińskim i mundialu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze