ZJAWISKOWA żona reprezentanta Polski pluska się w morskich falach w magicznym miejscu! Co za widok! ZDJĘCIA

2020-07-15 16:24 CH
Laura Zielińska w Positano
Autor: Instagram Laura Zielińska w Positano

Piotr Zieliński i jego koledzy z Napoli polecieli do Bolonii na środowy mecz w Serie A, a piękna żona pomocnika reprezentacji Polski stwierdziła, że nie ma sensu siedzieć samotnie w domu. Laura Zielińska wyskoczyła do malowniczego Positano, znanego nadmorskiego kurortu, jednego z najpiękniejszych miejsce Italii. Tam podziwia widoki jak z bajki, pluskając się w morskich falach, z pięknymi zdjęciami dzieli się z fanami.

Laura Zielińska zrobiła sobie wycieczkę do Positano, oddalonego o ponad 50 km od Neapolu znanego kurortu. Położone na stromym zboczu góry malownicze miasteczko to popularny cel turystów z całego świata. "Plan na dzisiaj zobaczyć zachód słońca, a jutro wstać po 5 na wschód" - zdradziła swoje zamiary w pierwszym dniu w Positano żona Piotra Zielińskiego, która często gości w tym bajkowym miejscu. Malowniczy kurort znany jest z pięknych widoków i plaży. Dlatego Laura Zielińska oczywiście wzięła ze sobą kostium kąpielowy. W jednoczęściowej, kwiecistej kreacji kąpała się w morzu, podziwiając to magiczne miejsce. "Il mare e la vista" - skomentowała klimatyczną fotkę (po włosku "Morze i widok").

Wyświetl ten post na Instagramie.
Il mare e la vista 😌🥰 Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)

Piotr Zieliński poślubił śliczną Laurę ponad rok temu. Poznali się w rodzinnych Ząbkowicach Śląskich. Tworzą parę już od bardzo dawna. Była Modelka a prywatnie miłośniczka psów rasy labrador wspiera swojego partnera. Zieliński ma w niej najwierniejszą fankę i zdecydowanie docenia to wsparcie, bo strzelone gole często dedykuje właśnie pięknej Laurze, pokazując w stronę trybun dwa palce ułożone w literę "L". W ten sposób podkreśla, kto jest najważniejszy w jego życiu - właśnie piękna Laura.

To będzie ŚLUB jak z bajki! Słynny piłkarz ożeni się z tą ŚLICZNOTKĄ już w najbliższy weekend! ZDJĘCIA

Najnowsze