Kolejny medal dla Polski. Znakomity występ kajakarek, mamy srebro!

2021-08-03 5:51
Karolina Naja, Anna Puławska
Autor: Jakub Piasecki / Cyfrasport

Polskie kajakarski zdały egzamin! W wyścigu kajakarskich dwójek kobiet duet Karolina Naja i Anna Puławska sięgnął po srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Wyścig Polek obfitował w wielkie emocje i skończył się happy endem, który sprawił, że nasza sytuacja medalowa stanowczo się poprawiła. Byliśmy świadkami cudownych emocji, które zapiszą się na zawsze w historii polskiego sportu.

Polskie kajakarki zdały egzamin! W wyścigu finałowym kajakarskich dwójek kobiet duet Karolina Naja i Anna Puławska popłynął po srebrny medal, zwiększając dorobek Polski w klasyfikacji medalowej. Nasze kadrowiczki pokazały kawał sportowego ducha i w swoim wyścigu udowodniły, czemu polskie kajakarki cieszą się w świecie opinią jednych z najlepszych. Sceny napisane przez Naję i Puławską w stolicy Japonii na zawsze zapiszą się w historii polskiego sportu. Ten, kto wstał na finałowy wyścig naszych kajakarek, nie mógł żałować.

Już po półfinale jasne stało się, że Naja i Puławska bez najmniejszych problemów wywalczą upragnione medale. Ostatecznie, Polki, po wielkich starciach z Białorusinkami i Węgierkami dopłynęły na metę na 2 miejscu, za co odebrały srebrny medal Igrzysk Olimpijskich. Karolina Naja powtórzyła swoje wielkie sukcesy z Londynu i z Rio, gdzie stawała na najniższym stopniu podium. Z kolei dla Puławskiej, krążek wywalczony w Tokio jest pierwszym w kolekcji, ale dużo wskazuje na to, że to nie jest ostatnie słowo Polki i już za trzy lata w Paryżu oczaruje nas tak, jak dzisiejszej nocy.

Zobaczcie jak Karolina Naja i Anna Puławska cieszyły się ze srebrnego medalu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze