Tokio 2020: Linette świadkiem dramatycznych scen. Chwile grozy

2021-07-25 8:37
Magda Linette
Autor: SE Linette - Anisimova TRANSMISJA TV NA ŻYWO Wimbledon GDZIE OGLĄDAĆ mecz Linette - Anisimova STREAM ONLINE LIVE 30.06 Magda Linette w TV dzisiaj

Jeśli ostatnio narzekaliśmy na pogodę w Polsce, to co mają powiedzieć uczestnicy igrzysk olimpijskich w Tokio? Warunki panujące w stolicy Japonii są dla wielu nieznośne i jak się okazuje także niebezpieczne. Podczas meczu Magdy Linette w pierwszej rundzie singla kobiet doszło do niepokojących scen. Interweniować musiały służby, a wszystko przez niemiłosierny upał.

Temperatury powyżej 30 stopni są dobre, ale na wakacjach, gdy można wygodnie rozłożyć się na leżaku i nie podejmować żadnych czynności. Jeśli jednak w takich warunkach musimy pracować, robi się nieciekawie. A dla sportowców to prawdziwa katorga. Widać to w Tokio, gdzie pogoda jest nieznośna. Nie dość, że temperatury są bardzo wysokie, to w dodatku wilgotność powietrza potęguje upał.

Tak karmią dziennikarzy na igrzyskach Tokio 2020! Lepiej niż w polskich szpitalach? [WIDEO]

Piekło w Tokio. Pogoda szaleje

Bo wspomniana wyżej wilgotność sięga około 70 procent, co sprawia, że nawet bez aktywności fizycznej nie da się swobodnie oddychać, bo ma się wrażenie, że do płuc nie dostaje się świeże powietrze. A co dopiero, gdy jeszcze toczy się bój o olimpijskie medale?! Takie warunki pogodowe mogą prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji.

Przekonaliśmy się o tym podczas meczu Magdy Linette z Alyną Sabalenką w pierwszej rundzie singla pań. Spotkanie rozgrywane było w samo południe, gdzie słońce mocno operowało. Całej sytuacji nie wytrzymała dziewczynka od podawania piłek i na korcie rozegrały się dramatyczne sceny.

Tokio 2020: Ohydny atak na Kubiaka i spółkę. Słowa, od których robi się niedobrze

Zasłabnięcie na korcie. Niebezpieczna sytuacja

Jak relacjonuje Dominik Senkowski z portalu sport.pl upał sprawił, że dziewczynka od podawania piłek zasłabła. Miało to miejsce w czasie drugiego seta. Służby zareagowały bardzo szybko i dziewczynka została przeprowadzona do szatni. Nie wiadomo jaki jest jej stan, ale trzymamy kciuki, aby wszystko było w porządku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze