Tak karmią na Tokio 2020! Gorzej niż w polskich szpitalach?

2021-07-25 16:15
Wysłannicy Super Expressu dotarli do Tokio
Autor: Paweł Skraba/Super Express

Dziennikarze pracujący na igrzyskach Tokio 2020 mieszkają po rozsianych po całym mieście oficjalnych hotelach, w których karmią niestety tak sobie. Rano do godziny 9 podawane jest śniadanie w formie bufetu. Trzeba nałożyć je sobie do kartonowego pojemnika w foliowych rękawiczkach. A posiłek trzeba zjeść w hotelowym pokoju. My mieszkamy na 11. piętrze, a windy za przestrzenne nie są, więc podróż w tym prowiantem jest nieco uciążliwa. A czym nas karmią Japończycy? I jak to wygląda? Zobaczcie w naszym materiale WIDEO.

Już wchodząc do pomieszczenia, gdzie na hotelowych gości czeka śniadanie, trzeba najpierw zdezynfekować dłonie, a potem nałożyć bardzo grube foliowe rękawiczki. Potem można już przystąpić do nakładania do pojemników "przysmaków". Dominuje ryż i... najczęściej zimna (albo letnia) jajecznica. Do ryżu można sobie nałożyć mięso - wymiennie klopsiki, kotleciki, zimny bekon lub kiełbaski. Ciekawą opcją jest makaron z... majonezem. Są też banany i pomarańcze oraz świeże pieczywo. Co do picia? Jest kawa, sok pomarańczowy i mleko czyli bez sensacji. A jak wygląda cały proces nakładania sobie śniadania? Zobaczcie w naszym materiale wideo.

Super Express w Japonii. Jak wygląda śniadanie w hotelu w Tokio?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze