Obrzydliwe oszczerstwa gwiazdy Francji wobec Polaków. N'Gapeth przekroczył granice

2021-08-03 8:55
Earvin N'Gapeth
Autor: AP Earvin N'Gapeth

Starcie Polaków z Francuzami w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Tokio elektryzuje wszystkich kibiców siatkówki. Biało-czerwoni będą chcieli przełamać klątwę i w końcu powalczyć o medale. W meczach Polski z Francją nigdy nie brakuje emocji, a o te dba choćby Earvin N'Gapeth. Największa gwiazda Trójkolorowych ma sporo skandali na swoim koncie. Niedawno oskarżał Polaków o okropne rzeczy.

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn z dużym spokojem awansowała do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich. To, że biało-czerwoni bez większych problemów wygrają swoją grupę, prognozowano już przed zmaganiami w Tokio. To co najważniejsze dopiero przed siatkarzami. A mowa tutaj o ćwierćfinale, który od wielu lat stanowi dla biało-czerwonych przeszkodę nie do przejścia.

Zobacz: Tokio 2020: Polska - Francja RELACJA NA ŻYWO

N'Gapeth znów zaszokuje? Francuski skandalista swego czasu przesadził

Podopieczni Vitala Heynena chcą przełamać tę klątwę, ale nie będzie o to łatwo. W ćwierćfinale igrzysk zmierzą się z Francuzami, a to reprezentacja, którą stać na wiele. Starcia z Trójkolorowymi zawsze należą do bardzo zaciętych i takiego samego boju można spodziewać się we wtorkowe popołudnie. Główną rolę znów może odegrać Earvin N'Gapeth.

Przeczytaj: Kłopoty zdrowotne polskiego olimpijczyka! Nie uwierzysz, czym się pocierał, by sobie polepszyć

Przyjmujący reprezentacji Francji to nie tylko wybitny siatkarz, ale również skandalista. W przeszłości miał kilka ekscesów, które szeroko opisywano w mediach. Podczas Ligi Narodów posunął się jednak o krok za daleko. N'Gapeth postanowił oskarżyć Vitala Heynena i Michała Kubiaka o obrzydliwe rzeczy, a sprawa odbiła się szerokim echem.

Zobaczcie jak polscy siatkarze przeżyli porażkę z Francuzami

Głośna afera po meczu z Francją. Ostre oskarżenia

N'Gapeth w mediach społecznościowych napisał, że Heynen miał nazwać "czarnuchem" osobę czarnoskórą pracującą przy Lidze Narodów, a Michał Kubiak w języku francuskim miał nazywać Trójkolorowych skur********.

Wiele wskazuje jednak na to, że była to jedynie prowokacja ze strony francuskiego siatkarza, bo nikomu nic nie udowodniono. Ponadto sam Vital Heynen napisał na Twitterze, że nigdy w życiu nie obraził nikogo na tle rasowym. Niewykluczone, że podobnych scen możemy spodziewać się również przed, czy po ćwierćfinale na igrzyskach olimpijskich. Ale oby wszyscy utrzymali nerwy na wodzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze