Patryk Dobek ma piękną żonę z Ukrainy! Nie uwierzysz, kto jest jego teściem

2021-08-04 14:45
Patryk Dobek
Autor: AP PHOTO Patryk Dobek

Mamy kolejny medal podczas Tokio 2020! Patryk Dobek sięgnął po brąz podczas Igrzysk Olimpijskich w biegu na 800 metrów. Polskiego lekkoatletę z całych sił wspierała jego ukochana. Zjawiskowa Anastasia ma także sportową przeszłość. Kim jest śliczna ukochana żona Patryka Dobka? Piękna Ukrainka musi teraz szaleć z radości!

Doczekaliśmy się kolejnych medali na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Patryk Dobek popędził niczym na skrzydłach za Kenijczykami i dobiegł do mety jako trzeci. - To jest początek tej kariery na 800 metrów. Wiedziałem, że tak się wydarzy - mówił po brązowym medalu Patryk Dobek w TVP Sport. Polak może liczyć na wsparcie swojej ukochanej żony. Dobek jest szczęśliwie żonaty. Jego ukochaną jest piękność z Ukrainy, Anastasia. Ta także ma przeszłość związaną ze sportem, także z lekkoatletyką!

NIE PRZEGAP! Anita Włodarczyk walczyła z paskudnym bólem. Musiała podjąć dramatyczną decyzję

Tokio 2020: Żona Patryka Dobka. Kim jest Anastasia Kalinichenko-Dobek?

Patryk Dobek jest związany z Anastasią Kalinichenko-Dobek, z którą wziął ślub. Kobieta ma ukraińskie korzenie, czym chwali się także na Instagramie. Ma pochodzić z Kijowa, a miszkać z mężem w Polsce, w Szczecinie. Jak informuje Clamor.pl, żona Dobka jest związana z lekkoatletyką. Trenowała skok o tyczce.

Ojcem jest Wiaczesław Kalinichenko, uznany trener. Obecnie prowadzi m.in. Pawła Wojciechowskiego. Wcześniej pracował z chociażby Moniką Pyrek. Mamą dziewczyny jest z kolei pani Natasza, która jest dwukrotną halową mistrzynią Ukrainy. Zobacz zdjęcia Patryka Dobka i jego żony, Anastasii.

Zobacz zdjęcia Patryka Dobka z żoną! Kliknij w galerię poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze