Polscy siatkarze jeszcze tego nie zaznali w Tokio! Wzruszający moment

2021-08-03 15:10
Reprezentacja Polski siatkarzy
Autor: Paweł Skraba/Super Express Mistrzostwa Europy w siatkówce 2021. Kiedy mecze Polaków? Gdzie oglądać transmisję ME siatkarzy?

Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn walczy o medal igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Polacy wygrali swoją grupę i pewnie awansowali do ćwierćfinału, w którym o pozostanie w turnieju walczą z Francuzami. Przed meczem doszło do niezwykłego dla naszych zawodników wydarzenia. Przed poprzednimi spotkaniami nasi zawodnicy nie mogli usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego, teraz to się zmieniło.

Igrzyska olimpijskie to najważniejsza impreza dla polskich siatkarzy w tym sezonie. Polacy są żądni sukcesu, ponieważ ostatni medal igrzysk olimpijskich nasi siatkarze zdobyli 45 lat temu, mimo że od kilkunastu lat Polacy należą do ścisłej czołówki na świecie. Teraz wszystko zostało podporządkowane imprezie w Tokio i na razie podopieczni Vitala Heynena wykonują swoje zadanie. Wygrali grupę i awansowali do ćwierćfinału, gdzie trafili na Francuzów. Wielu fanów było oburzonych jedną z decyzji organizatorów, którzy uznali, że w meczach grupowych nie będzie… hymnów narodowych! Ta ważna część siatkarskiego spektaklu wróciła jednak w fazie pucharowej.

Gdy siostra Michalika to zobaczyła, łapała się za głowę. Ale szok!

Ryszard Bosek po wygranej siatkarzy: Bartosz Kurek nie chciał bić kolegów

Polacy w końcu usłyszeli Mazurka Dąbrowskiego!

Nasi siatkarze przystępowali do ćwierćfinału świadomi tego, jakie są oczekiwania wobec nich. W ostatnich latach przekleństwem Polaków na igrzyskach była właśnie ta faza turnieju olimpijskiego. Brak hymnów nie powinien znacząco wpłynąć na rywalizację grupową, jednak w najważniejszych meczach Mazurek Dąbrowskiego może ponieść naszych siatkarzy. Na szczęście przed starciem z Francją Polacy mogli już cieszyć się naszym hymnem narodowym.

Weszły na podium z wizerunkiem zbrodniarza. MKOl żąda wyjaśnień

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze