Angelika Sarna

i

Autor: Instagram / angelika_sarna Angelika Sarna

Polska olimpijka czekała na autokar w strasznych warunkach

2021-07-28 9:39

Warunki w trakcie igrzysk olimpijskich w Tokio coraz bardziej dają się we znaki sportowcom, którzy polecieli do stolicy Japonii rywalizować w tej prestiżowej imprezie. Upały doskwierają również polskim zawodnikom i zawodniczkom, a jedna z nich, Angelika Sarna, podzieliła się na Instagramie informacją, że przez ponad 40 minut musiała w ciężkich warunkach czekać na autokar!

Reprezentacja Polski na igrzyskach olimpijskich nie miała łatwego startu. Przez pierwsze kilka dni nasi zawodnicy startujący w wielu różnych dyscyplinach nie potrafili sięgnąć po żaden medal, choć w kilku konkurencjach mieliśmy na to spore nadzieje. Te spełniły dopiero wioślarki Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann, które w czwórce podwójnej na 2000 metrów zdobyły srebrny medal. Niestety, w walce o medale nie pomaga ekstremalna pogoda panująca w Tokio. Temperatury przekraczające 30 stopni i wilgotność ponad 70% sprawiają, że niektórzy sportowcy nie wytrzymują trudów zawodów. Teraz okazuje się, że niektórzy sportowcy muszą w upale przez długi czas czekać na autokar, aby dostać się na olimpijskie obiekty.

Tokio 2020. Pierwszy medal dla Polski. Dramatyczna końcówka

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było

Angelika Sarna ponad 40 minut musiała czekać na autokar, wszystko w pełnym słońcu

Angelika Sarna to polska biegaczka specjalizująca się w biegach na 800 metrów – w tej konkurencji zdobyła w 2021 roku mistrzostwo Polski. Nasza zawodniczka zajmuje wysokie miejsce w rankingu swojego dystansu dlatego mogła pojechać na igrzyska olimpijskie. Teraz jednak w swojej relacji na Instagramie pokazała, że nie wszystko wygląda tam tak, jak powinno.

Tokio 2020: Gorzkie wyznanie Joanny Jóźwik. Tego jej będzie brakować

Polska biegaczka udostępniła w mediach społecznościowych krótkie nagranie – z czasu jego publikacji wynika, że miało to miejsce około 10:00 czasu lokalnego – już wtedy w Tokio panowała temperatura powyżej 30 stopni Celsjusza i wysoka wilgotność powietrza. Okazało się, że Angelika Sarna w takich warunkach musiała ponad czterdzieści minut czekać na autokar na Stadion Olimpijski. – Już ponad 40 minut stoimy w kolejce do autokaru -->  stadion olimpijski – napisała polska biegaczka.

Angelika Sarna

i

Autor: Instagram / angelika_sarna Angelika Sarna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze