Joanna Jóźwik

i

Autor: Super Express / Andrzej Lange Joanna Jóźwik

Tokio 2020: Gorzkie wyznanie Joanny Jóźwik. Tego jej będzie brakować

2021-07-28 8:37

Igrzyska olimpijskie rozkręcają się na dobre. Po pierwszych dniach - ubogich w medale dla "Biało-czerwonych" - noc z wtorku na środę przyniosła srebrne krążki w wioślarstwie. A cały czas czekamy na włączenie się do akcji polskich lekkoatletów. Jedną z naszych nadziei jest Joanna Jóźwik, która teraz, mimo uśmiechu, pokusiła się o gorzkie wyznanie.

Polscy kibice długo musieli czekać na to, aż zmagania w stolicy Japonii wywołają nieco uśmiechu na ich twarzach. Rozczarowań bowiem nie brakowało. Z turniejem pożegnał się m.in. Hubert Hurkacz, nie wyszło także koszykarzom 3x3. Wcześniej z indywidualnej walki odpadły także polskie tenisistki - Magda Linette i Iga Świątek. Przełamanie nadeszło jednak w wioślarstwie. Polkom po fantastycznej walce udało się wywalczyć srebrne medale.

Turniej trwa jednak dalej. Już niedługo do walki włączą się lekkoatleci, a wśród nich także i Joanna Jóźwik. Znakomita polska biegaczka relacjonuje swój pobyt w Tokio za pomocą mediów społecznościowych. Teraz postanowiła wrzucić zdjęcie, na którym się uśmiecha, ale jednocześnie zamieściła opis pozostawiający nieco goryczy. "Jest ogromny, przepiękny i tak pusty pozostanie do końca" - napisała biegaczka nie pozostawiając wątpliwości, że kibiców będzie jej brakowało.

Zobacz też: Mamed Ch. z zarzutami! Gwieździe polskiego MMA grozi do 10 lat więzienia!

Pozostaje mieć nadzieję, że pomimo wszelkich trudności, polscy sportowcy będą w stanie sprostać wyzwaniom i przywieźć z Tokio więcej medali. To własnie biegacze i pozostali lekkoatleci stanowią nadzieję na lepsze jutro "Biało-czerwonych" na igrzyskach olimpijskich, a pośród nich także i Joanna Jóźwik.

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było
Najnowsze