QUIZ. Ile zapamiętałeś z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020? 12/15 dla fana to minimum

i

Autor: CyfraSport QUIZ. Ile zapamiętałeś z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020? 12/15 dla fana to minimum

QUIZ. Ile zapamiętałeś z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020? 12/15 dla fana sportu to minimum

2021-08-08 8:53

Kilkanaście dni wielkich sportowych emocji za nami! Kończą się Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020, a to dobry moment, by sprawdzić wiedzę. Jak uważnie kibice śledzili tę imprezę? Przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę z zawodów. Pamiętasz największe wpadki, skandale i sukcesy? 12/15 w quizie dla prawdziwego fana sportu to minimum. Jak poradzisz sobie z naszym wyzwaniem? Pochwal się po wszystkim swoim wynikiem w komentarzach!

Ceremonia zakończenia Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w niedzielę 8 sierpnia. Po kilkunastu dniach pełnych sportowych emocji, najlepsi sportowcy świata wracają do domów. Biało-czerwoni przywiozą do Polski kilkanaście medali - najwięcej w XXI wieku! Po zakończeniu Igrzysk Olimpijskich warto odświeżyć swoją wiedzę. Redakcja "Super Expressu" przygotowała dla czytelników i użytkowników specjalny quiz, sprawdzający, ile udało Wam się zapamiętać z tej imprezy. Nie będzie łatwo, ale dla prawdziwego kibica nie będzie problemów. 12/15 to naprawdę minimum przyzwoitości! Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie już teraz!

QUIZ. Ile zapamiętałeś z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020? 12/15 dla fana to minimum

Pytanie 1 z 15
Ile medali na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 zdobyli Polacy?

QUIZ z wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 - co to takiego?

Quiz to popularny rodzaj zabawy, który wymaga wysilenia szarych komórek. Ta forma rozrywki intelektualnej polega na wyborze poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie z kilku wariantów odpowiedzi. Na czym polega nasz quiz z wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich? Kibice uważnie śledzili losy sportowców w Tokio. Jak zapamiętali całe zawody? Nie brakowało zabawnych wpadek, skandali czy sukcesów Polaków. Sprawdź, ile wiesz o Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020! Wynik uzyskany w quizie może być powodem do dumy, albo może motywować do poszerzania swojej wiedzy w danym temacie i dalszej nauki.

Najnowsze