QUIZ: Powtórka przed Tokio 2020. Tych polskich olimpijczyków musisz znać! Sprawdź, ilu pamiętasz

2021-07-21 23:32
QUIZ: Szybka powtórka przed Tokio 2020. Nie znać tych polskich olimpijczyków to grzech! Sprawdź, ilu pamiętasz
Autor: Paweł Jaskółka / Paweł Skraba QUIZ: Szybka powtórka przed Tokio 2020. Nie znać tych polskich olimpijczyków to grzech! Sprawdź, ilu pamiętasz

QUIZ. Od 23 lipca do 8 sierpnia trwać będą Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Ponad dwustu sportowców będzie reprezentować nasz kraj w przeróżnych konkurencjach i dyscyplinach! Zagraniczne media prognozują nam nawet około dwudziestu medali podczas IO Tokio 2020. W kadrze nie brakuje wielkich gwiazd! Nie znać tych polskich olimpijczyków Tokio 2020 to poważne faux pas. Sprawdź się! Jeśli jeszcze ich nie znasz to... na pewno nie zaszkodzi byś ich poznał!

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 to najważniejsza impreza pięciolecia. Atmosfera święta jest nieco przyćmiona przez pandemię koronawirusa. Mimo to, na przełożoną imprezę leci ponad dwustu polskich sportowców. Wśród nich wielkie gwiazdy i część mniej znanych i mniej popularnych zawodników. Jednak nie znać ich tuż przed startem Tokio 2020 to poważne faux pas. Przez oficjalnym startem imprezy zapraszamy Was do wzięcia udziału w szybkiej powtórce. Przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić się ze znajomości naszej kadry na Tokio 2020! Sprawdźcie się, a potem podzielcie wynikiem w sekcji komentarzy pod artykułem! Miłej zabawy!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze