Imam Chatajew

i

Autor: East News Imam Chatajew

Tokio 2020: co za nokaut! Rywal aż zatańczył [WIDEO]

2021-07-30 10:32

Rywalizacja w boksie na igrzyskach w Tokio wkracza w decydującą fazę. W nocy czasu polskiego poznaliśmy m.in. pierwszych dwóch półfinalistów w wadze półciężkiej. Co najmniej brązowego medalu pewni już są Brytyjczyk Benjamin Whittaker oraz Rosjanin Imam Chatajew. Ten drugi w ćwierćfinale popisał się kapitalnym nokautem.

Chatajew jest jednym z głównych faworytów do złota w wadze półciężkiej i w ćwierćfinale ponownie to udowodnił. Rywalem Rosjanina w walce o miejsce w strefie medalowej był reprezentant Hiszpanii, Gazimagomed Jalidov.

Wiemy, co Klepacka myśli o Zillmann! Wymowny wpis na Facebooku

Po dwóch rundach Chatajew prowadził u czterech z pięciu sędziów. Ostatecznie jednak punktacja nie była potrzebna, bo w trzeciej odsłonie Rosjanin kapitalnym prawym znokautował rywala. Jalidov po tym pięknym ciosie zatańczył i padł na deski.

Chatajew o awans do finału powalczy w niedzielę ze wspomnianym już Benjaminem Whittakerem. Brytyjczyk w ćwierćfinale po niezwykle wyrównanym pojedynku pokonał 3:2 Brazylijczyka Keno Machado.

W Tokio nie ma już Polaków. Jako jedyna walkę w Japonii wygrała Karolina Koszewska, z kolei na pierwszej przeszkodzie potknęli się Elżbieta Wójcik, Sandra Drabik oraz Damian Durkacz.

Wzruszające pożegnanie Piotra Małachowskiego. Piękne słowa. Tokio 2020

Pożar w autobusie, którym jechał Paweł Fajdek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze