piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Dominacja Rekordu Bielsko-Biała nad Pawłowicami Śląskimi - wynik 4:0

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:30 w Bielsku-Białej odbył się mecz pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a Pawłowicami Śląskimi, w ramach 19. kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik tego spotkania to Rekord Bielsko-Biała: 4, Pawłowice Śląskie: 0.

Mimo wielu prób, pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a Pawłowicami Śląskimi w Bielsku-Białej zakończyła się bez ustalenia zwycięzcy, a na tablicy wyników widniał remis 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a Pawłowicami Śląskimi, który odbył się w Bielsku-Białej, zespół Rekordu Bielsko-Biała zdobył cztery gole, nie pozwalając przeciwnikowi na strzelenie żadnego. W 59 minucie to gracz o nazwisku Nowak wprowadził radość na trybuny, strzelając gola dla drużyny Rekordu Bielsko-Biała. Cztery minuty później, w 63 minucie, Zapala podwyższył prowadzenie swojego zespołu kolejnym trafieniem. Nie minęła nawet minuta, gdy Kaminski dołożył trzeciego gola dla Rekordu Bielsko-Biała. Na koniec meczu, w 89 minucie Idzik ustalił wynik spotkania na korzyść gospodarzy strzelając czwartego gola dla Rekordu Bielsko-Biała.

Ostatecznie cały mecz zakończył się wynikiem: Rekord Bielsko-Biała: 4, Pawłowice Śląskie: 0.

Drużyna Rekord Bielsko-Biała odniosła zwycięstwo w meczu przeciwko drużynie Pawłowice Śląskie, zdobywając 3 punkty. Aktualnie zajmuje ona pierwsze miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 14 wygranych, 3 remisy i 2 porażki. Suma ich punktów wynosi obecnie 45. Natomiast drużyna Pawłowice Śląskie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 7 wygranych, 5 remisów i 7 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 26.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Rekordem Bielsko-Biała a Pawłowicami Śląskimi, obydwa zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Rakowa Częstochowa II z Rekordem Bielsko-Biała odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Boisko Sztuczna Murawa Raków w Częstochowie. Natomiast mecz Pawłowic Śląskich z Cariną Gubin zostanie rozegrany tego samego dnia o godzinie 14:30 na stadionie Pniówek w Pawłowicach Śląskich.