piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Gol

Dominacja Sturmu Graz nad Slovanem Bratysława - wynik 4:1

2024-02-15 7:00

W dniu 15-02-2024 o godzinie 18:45 na stadionie Merkur Arena w Grazu odbył się mecz pomiędzy Sturmem Graz a Slovanem Bratysława w ramach Liga Konferencji Europy. Wynik tego spotkania to Sturm Graz 4, Slovan Bratysława 1.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Sturmu Graz z Slovanem Bratysława zakończyła się wynikiem 2:1 na korzyść Sturmu Graz. W 4 minucie Biereth zdobył gola dla gospodarzy, jednak w 8 minucie Rodrigues wyrównał dla drużyny Slovana Bratysława. W 27 minucie Gorenc Stankovic ponownie wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie Sturmowi Graz. Na koniec pierwszej połowy, w 44 minucie Zmrhal otrzymał żółtą kartkę za faul w barwach Slovana Bratysława.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Sturmem Graz a Slovanem Bratysława, który odbył się w Grazu, gospodarze zdołali jeszcze bardziej powiększyć swoją przewagę. Po pierwszej połowie, w której Sturm Graz prowadził 2:1, drużyna ta zdobył kolejne dwa gole, ustalając tym samym wynik na 4:1.

W 59 minucie doszło do zmiany w drużynie Sturmu Graz - Sarkaria został zastąpiony przez Bovinga. Kilka minut później, bo już w 64 minucie, Kiteishvili strzelił gola dla gospodarzy. W odpowiedzi na to Slovan Bratysława dokonała zmiany - Weiss wszedł na boisko zastępując Barseghyana. W 71 minucie trener Sturmu Graz postanowił dokonać kolejnej zmiany - Wlodarczyk wszedł na boisko zastępując Bieretha. Niestety dla obu drużyn, w 77 minucie zarówno Gazibegovic z Sturmu Graz jak i Rodrigues ze Slovana Bratysława otrzymali żółte kartki za niesportowe zachowanie.

Jednak to nie koniec emocji - już w 78 minucie Weiss otrzymał czerwoną kartkę za tripping. W odpowiedzi na to trener Slovana Bratysława dokonał zmiany - Tolic wszedł na boisko zastępując Streleca. W 83 minucie trener Sturmu Graz również dokonał dwóch zmian - Hierlander wszedł na boisko zastępując Kiteishviliego, a Johnston zastąpił Gazibegovica. W 84 minucie kolejna zmiana w drużynie Sturmu Graz - Camara wszedł na boisko zastępując Prassa. Na koniec, w doliczonym czasie gry, czyli w 90+1 minucie, to właśnie Camara strzelił czwarty gol dla Sturmu Graz.

Podsumowując, mecz pomiędzy Sturmem Graz a Slovanem Bratysława zakończył się wynikiem: Sturm Graz: 4, Slovan Bratysława: 1.