piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość po zwycięskim spotkaniu

Dominujące zwycięstwo Legii Warszawa II nad Lechią T. Mazowiecki 3:0

2024-03-04 7:00

W dniu 03-03-2024 o godzinie 12:00 w miejscowości Urszulin odbył się mecz pomiędzy Legią Warszawa II a Lechią T. Mazowiecki w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 1. W tym spotkaniu Legia Warszawa II zdobyła 3 gole, natomiast Lechia T. Mazowiecki nie zdobyła żadnego gola.

Przebieg spotkania

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Legii Warszawa II z Lechią T. Mazowiecki, który odbył się w Urszulinie, gospodarze dominowali na boisku. W 25 minucie Gil Dias strzelił pierwszego gola dla Legii Warszawa II, otwierając wynik spotkania. Następnie, w 39 minucie Pchelka podwyższył prowadzenie drużyny gospodarzy, zdobywając drugiego gola dla Legii Warszawa II. Na koniec pierwszej połowy, w 45 minucie Zyba strzelił trzeciego gola dla swojego zespołu, zapewniając komfortową przewagę przed przerwą.

Po pierwszych 45 minutach meczu wynik brzmiał: Legia Warszawa II: 3, Lechia T. Mazowiecki: 0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu między Legią Warszawa II a Lechią T. Mazowiecki panował spokój, jednak mimo prób obu drużyn, wynik spotkania pozostał niezmieniony, a na tablicy widniało Legia Warszawa II: 3, Lechia T. Mazowiecki: 0.

Pomeczowe podsumowanie

W meczu pomiędzy drużynami Legia Warszawa II i Lechia T. Mazowiecki zwyciężyła drużyna Legii Warszawa II, zdobywając 3 punkty. Obecnie Legia Warszawa II zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mając na koncie 12 wygranych meczów, 5 remisów i 2 porażki. Ich aktualna suma punktów wynosi 41. Natomiast Lechia T. Mazowiecki zajmuje szóste miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 9 meczów, remisując 4 razy i przegrywając 6 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi 31.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Legia Warszawa II po rozegranym meczu z Lechią T. Mazowiecki zmierzy się teraz z drużyną Pelikana Łowicz. Spotkanie odbędzie się 10 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Pelikan w Łowicz. Natomiast Lechia T. Mazowiecki po przegranej rywalizacji z Legią Warszawa II zmierzy się z ŁKS-em Łomża. Mecz ten zaplanowany jest na 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Im. Braci Gadajów w Tomaszowie Mazowieckim.