piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Dramatyczny remis Rayo Vallecano z Cadiz w 27. kolejce La Liga

2024-03-02 7:00

W 27. kolejce La Ligi, Rayo Vallecano zmierzyło się z Cadizem na stadionie Vallecas w Madrycie o godzinie 16:15 dnia 02-03-2024. W tym meczu obie drużyny zdobyły po jednym golu, Rayo Vallecano i Cadiz zremisowali 1:1.

Poprzednie mecze Rayo Vallecano - Cadiz

Rayo Vallecano rozegrał trzy ostatnie mecze z Cadizem. Pierwszy mecz odbył się na stadionie Vallecas w Madrycie 22 października 2022 roku. Rayo Vallecano wygrało ten mecz 5:1, zdobywając pięć goli, podczas gdy Cadiz strzeliło tylko jednego gola. Drugie spotkanie miało miejsce na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz 25 lutego 2023 roku. Tym razem to Cadiz wyszło zwycięsko, wygrywając 1:0. Jedynego gola zdobył zespół Cadizu. Ostatni mecz również odbył się na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz, tym razem 27 września 2023 roku. W tym spotkaniu żadna z drużyn nie zdobyła gola, więc wynik końcowy to 0:0. Podsumowując, Rayo Vallecano wygrało pierwszy mecz z dużą przewagą, zdobywając pięć goli i tracąc tylko jeden. W drugim spotkaniu to Cadiz odniosło zwycięstwo dzięki jednemu golowi. Ostatni mecz zakończył się remisem bezbramkowym. Stosunek bramek w rozegranych meczach Cadiz: 2, Rayo Vallecano: 5

Przebieg spotkania

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Rayo Vallecano a Cadizem zakończyła się wynikiem 0:0. W 43 minucie zawodnik drużyny Rayo Vallecano, Crespo, otrzymał żółtą kartkę za faul.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Rayo Vallecano z Cadizem, który odbył się w Madrycie, obie drużyny miały wiele zmian personalnych. W 56 minucie trener Rayo Vallecano postanowił wprowadzić na boisko Lopeza, zastępując Trejo, oraz de Frutosa, który zastąpił Crespo. Natomiast w drużynie Cadizu w tej samej minucie Guardiola wszedł na boisko za Gomeza, a Ramos zastąpił Juanmi. W 82 minucie trener Rayo Vallecano dokonał kolejnych dwóch zmian - Ciss wszedł za Valentina, a Falcao zastąpił de Tomasa.

W drużynie Cadizu również w tej samej minucie Escalante wszedł na boisko za Kouame, a Alejo zastąpił Sobrino. W 87 minucie Lejeune strzelił gola dla Rayo Vallecano, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak w doliczonym czasie gry (90+13 minuta) Hernandez strzelił gola dla Cadizu i ustalił wynik meczu na 1:1. Podsumowując cały mecz, Rayo Vallecano zremisowało z Cadizem wynikiem 1:1.

Pomeczowe podsumowanie

Rayo Vallecano przed meczem zajmowało 15. miejsce w tabeli, a do tej pory wygrało 5 mecze, zremisowało 10 i przegrało 11. Ich suma punktów wynosiła 25. Po zdobyciu jednego punktu w meczu, aktualnie mają 26 punktów. Cadiz natomiast przed meczem znajdował się na 18. miejscu w tabeli. Do tej pory wygrał 2 mecze, zremisował 12 i przegrał również 12. Jego suma punktów wynosiła 18. Po zdobyciu jednego punktu w meczu, aktualnie mają 19 punktów. Podsumowując, Rayo Vallecano po zdobyciu jednego punktu ma obecnie na koncie 26 punktów, a Cadiz po tym samym wyniku ma ich teraz 19.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Rayo Vallecano a Cadizem, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Deportivo Alaves z Rayo Vallecano odbędzie się 10 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Mendizorroza w Vitoria-Gasteiz. Natomiast mecz Cadizu z Atleticiem Madryt zostanie rozegrany dzień wcześniej, czyli 9 marca 2024 roku o godzinie 16:15 na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz.