piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość po zwycięskim spotkaniu

Duża liczba goli i zwycięstwo Górnika nad Ślęzą

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 14:30 w miejscowości Wrocław odbył się mecz pomiędzy drużynami Ślęza Wrocław i Górnik Polkowice, należący do 19. kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik tego spotkania to Ślęza Wrocław: 2, Górnik Polkowice: 3.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Ślęza Wrocław z Górnikiem Polkowice, który został rozegrany w mieście Wrocław, gospodarze zdobyli jednego gola. W 20 minucie meczu gracz o nazwisku Heresh strzelił bramkę dla drużyny Ślęzy Wrocław. Jednakże, w 45 minucie meczu gracz o nazwisku Bancewicz odpowiedział strzałem na bramkę i zdobył gola dla zespołu Górnika Polkowice. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1, gdzie obie drużyny miały na swoim koncie po jednym golu.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Ślęzą Wrocław a Górnikiem Polkowice, który odbył się w Wrocławiu, doszło do kilku istotnych wydarzeń. Po pierwszej połowie wynik był remisowy - 1:1.

Jednakże, sytuacja ta uległa zmianie podczas drugiej części spotkania. W 57 minucie to zawodnik o nazwisku Hampel strzelił gola dla drużyny Ślęzy Wrocław, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednakże, pięć minut później, w 62 minucie Adamczyk z Górnika Polkowice doprowadził do wyrównania wyniku. Niestety dla Ślęzy Wrocław, w 77 minucie Bancewicz z Górnika Polkowice strzelił kolejnego gola dla swojej drużyny, ustalając wynik na 2:3 na korzyść gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Ślęza Wrocław: 2, Górnik Polkowice: 3.

W meczu pomiędzy drużynami Ślęza Wrocław i Górnik Polkowice, zwycięstwo odniosła drużyna Górnika Polkowice, zdobywając 3 punkty. Obecnie Górnik Polkowice zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 9 wygranych meczy, 5 remisów oraz 5 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 32. Natomiast drużyna Ślęzy Wrocław zajmuje 6 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 9 wygranych meczy, 3 remisy oraz 7 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 30.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Ślęzą Wrocław a Górnikiem Polkowice, zaplanowano kolejne spotkania obydwóch drużyn. Mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław II a Ślęzą Wrocław odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Oporowska we Wrocławiu. Natomiast spotkanie Górnika Polkowice z Unią Turza Śląska zaplanowano na ten sam dzień, lecz o godzinie 15:00 na stadionie Górnik w Polkowicach.