piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Gol

Dwubramkowa dramaturgia w meczu GKS Bełchatów - Broń Radom kończy się remisem 1:1

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 14:00 w Bełchatowie odbył się mecz pomiędzy GKS-em Bełchatów a Bronią Radom w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 1. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu GKS Bełchatów z Bronią Radom, który odbył się w Bełchatowie, gospodarze zdobyli jednego gola. W 11 minucie Szymorek strzelił bramkę dla GKS-u Bełchatów. Jednak drużyna Broni Radom nie pozostał dłużna i w 41 minucie Owczarek również wpisał się na listę strzelców, wyrównując wynik na 1:1.

W drugiej połowie meczu pomiędzy GKS Bełchatów a Broń Radom tempo było spokojniejsze niż w pierwszej. Mimo wysiłków zawodników, na tablicy wyników nie zanotowano żadnych zmian. Ostateczny rezultat spotkania to remis 1:1, gdzie GKS Bełchatów zdobył jeden punkt, a Broń Radom również jeden punkt.

W meczu pomiędzy GKS Bełchatów a Broń Radom obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Obecnie GKS Bełchatów zajmuje 3. miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 11 meczy, remisując 4 i przegrywając 4. Ich aktualna suma punktów wynosi 37. Natomiast Broń Radom zajmuje 7. miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 8 meczy, remisując 6 i przegrywając 5. Ich aktualna suma punktów wynosi 30.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między GKS-em Bełchatów a Bronią Radom, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Concordii Elbląg z GKS-em Bełchatów odbędzie się 10 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Mosir w Elblągu. Natomiast mecz Broni Radom z Olimpią Zambrów odbędzie się dzień wcześniej, czyli 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Lekkoatletyczno-Piłkarskim Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radomiu.