piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI bramkarz

Niskie zwycięstwo Dinama Zagrzeb nad Realem Betis

2024-02-15 7:00

W meczu Ligi Konferencji Europy pomiędzy Realem Betis a Dinamem Zagrzeb, który odbył się 15-02-2024 o godzinie 21:00 w Sewilli na stadionie Benito Villamarín, Dinamo Zagrzeb zdobyło jednego gola, podczas gdy Real Betis nie zdołał trafić do siatki.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Realem Betis a Dinamem Zagrzeb w Sewilli było wiele walki, ale żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 0:0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Real Betis z Dinamem Zagrzeb, który odbył się w Sewilli, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki, podczas gdy Dinamo Zagrzeb strzelił jedno trafienie. W 58 minucie trener Realu Betis dokonał trzech zmian: Bellerin wszedł na boisko zastępując Rodriego, Diao zastąpił Ezzalzouliego, a Roca Carvalho. W tej samej minucie trener Dinama Zagrzeb również dokonał dwóch zmian: Spikic wszedł na boisko zastępując Hoxhę, a Vidovic Kaneko. W 76 minucie Petkovic strzelił bramkę dla Dinama Zagrzeb.

W 80 minucie Diao otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W 81 minucie trener Dinama Zagrzeb dokonał kolejnej zmiany: Ogiwara wszedł na boisko zastępując Bernauera. W 82 minucie Spikic otrzymał żółtą kartkę za brutalność. W 86 minucie trener Dinama Zagrzeb dokonał dwóch zmian: Halilovic wszedł na boisko zastępując Baturinę, a Kulenovic Petkovica. Również w tej samej minucie trener Realu Betis dokonał jednej zmiany: Sorroche wszedł na boisko zastępując Ruibala.

W 90+1 minucie Pezzella otrzymał żółtą kartkę za faul. Mecz zakończył się wynikiem: Real Betis: 0, Dinamo Zagrzeb: 1.

Gole oczekiwane 1.07 0.91

Statystyki obu zespołów przed ich wspólnym meczem wyglądały w sposób następujący:

Zespół Real Betis zadebiutował w Lidze Konferencji Europy w meczu przeciwko Dinamo Zagrzeb. Dinamo Zagrzeb rozegrało łącznie 6 meczów w tej lidze, wygrywając 3 razy, remisując 0 razy i przegrywając 3 razy. Zdobyli oni ogółem 10 goli, z czego 8 zdobyli na swoim boisku. Najwyższy wynik jaki osiągnęli na własnym boisku to zwycięstwo 5-1. Na wyjazdach rozegrali również 3 mecze, zdobywając na nich tylko 2 gole. Najwyższy wynik jaki udało im się osiągnąć na wyjazdach to zwycięstwo 0-2. Średnia ilość goli zdobywanych przez Dinamo Zagrzeb na mecz wynosi 1.7.

Oba zespoły z niecierpliwością czekają na mecz rewanżowy

Liga Konferencji Europy - Mecz rewanżowy:

Mecz pomiędzy Dinamem Zagrzeb a Realem Betis odbędzie się 22 lutego 2024 roku o godzinie 18:45. Miejsce rozegrania tego spotkania to stadion Maksimir w Zagrzebiu.